Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 6 з 21 [ 304 повідомлень ]
Тернопільдержрибоохорона б’є на сполох!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 09:36
написав Trade
все залишиться так як було...нові люди вислужаться тай усе...якщо за рік два ситуація змітися хоча-б в радіусі 20км від Тернополя тоді готовий забрати свої слова назад!!!


В повідомлені малося на увазі, шо ніхто нічого непоміняє. Я думаю в радіусі 20 км ситуація змінилась кардинально, практично завдяки діям кількох людей.

Тому прийшов час міняти ставлення до рибоохорони, і йти їм назустріч.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 10:41
написав Shymaher
Івачів Нерестова заборона!!!!
За допомогою активістів, в тому числі наших форумчан проведено рейд по водоймі.
Першим порушником виявився "Спортсмен рибалка' який умудрився на базі УТМР (на які ніколи, нічого, ніхто, небачить) на дві вудочки наловити 4.800кг риби

IMG_5844.JPG


Прохання пояснити, як був ідентифікований порушник "Спортсмен рибалка', він предявив посвідчення члена федерації, чи це Ви зробили якимось іншим методом. Дякую.
http://fsfu.org.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 10:56
Прошу розуміти правельно, а не чіпатись до слів, кожен рибалка може називати себе спортсменом(так як керується правилами спортивного та любительського рибальства) я про відношення до федерації нічого неписав. :flag:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 21:00
Пане Trade за слова треба відповідати, Вам потрібно визнати роботу рибоохорони незадовільною або забрати своі слова назад.


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2014, 21:41
Не очікуйте , що всі вас будуть хвалити, що всі будуть казати який ви класний працівник, просто робіть свою роботу бо її треба комусь робити за для блага усіх, а за рік - два ми побачимо чи ваш запал не погасне, бо на відміну від людей на форумі це Ваші прямі обовязки.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2014, 07:49
Пане Андрій(Тернопіль)!!!Свої слова забирати не буду принаймі один рік!!!Вашу діяльність видно буквально місяць а Ви вже собі медалі вішаєте дивітся не зазвіздіться!!!Ви скопіювали мій допис майже двох річної давності де Ви були чи Ваші попередники весь цей проміжуток???А хочете особистого діалогу можу написати Вам в ПП!!!Чому не було ніякої реакції на дане відео https://www.youtube.com/watch?v=GJd14Q3 ... e=youtu.be я розумію що відписатися простіше :) !!!Успіхів Вам!!!Чим зможу допоможу!!!
я тут я там я повсюди...

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2014, 09:56
Щоб оцінити роботу достатньо порівняти показники з 2000 якогось там року по середину 2012 та з періодом з серпня 2012 по сьогоднішній день.Показники за підзвітний рік мають бути на сайті тернопільрибоохорона.
Наприклад сума нарахованих збитків за 2010 або 2011 складала до 50000 тис.гр, а в2013 році 300000 тис.гр, а в 2012 році 270000 тис.гр і всі ці збитки нараховані браконьэрам а не орендарям, чи підприэмствам ( наприклад водоканалу були нараховані за отруэння річки серет на початку 2012 р. 4000000 мільйона гр.)
А що до відео, його потрібно було в першу чергу показати екоінсп. чи рибоохороні з даними: місце, дата, час, де велась зйомка і тд. І тоді згідно ЗУ " Про звернення громадян" йому напротязі 10 днів мають дати письмову відповідь щодо опрацювання по даному факту, в разі не надання відповіді держслужбовцю загрожуэ штраф більше 800 гр.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2014, 10:59
для зняття напруги)))
написав Андрій(Тернопіль)
..........
" Про звернення громадян" йому напротязі 10 днів мають дати письмову відповідь щодо опрацювання по даному факту, в разі не надання відповіді держслужбовцю загрожуэ штраф більше 800 гр.

нема такої тари на 800 гр. або 750 ,або літр)))
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2014, 11:20
Проведений рейд по Івачеві на вихідних спільно з активістами, показав результат попередньо проведеної роботи. Після провірки всіх рибалок на предмет перелову, виявлено одного правопорушника який на одну вудочку зловив під 4кг краснопірки. ( не рибний день чи що??? :write: )
Прочесано все Івачівське озеро на наявність сіток виявлено чотири китайки. Така сама ситуація на водоймі в Касперівцях, люди ще не оговталися від попередньо проведених рейдів після прочесування всієї тереторії одна китайка.

IMG_5872.JPG

IMG_5871.JPG

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 травня 2010, 13:14
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 101
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2014, 16:19
А ви не думаєте, що як і колись, хтось "зливає" браконьєрам коли і де буде рейд!? Дуже відома для тернопільського озера практика, як тільки рейд - ні білецькі, ні пронятинські, ні рятувальники на "роботу" не виходять...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2014, 17:47
якщо хлопці будуть реагувати відразу на дзвінки по гарячій лінії, то це буде не проблема, це буде не запланований рейд, а терміновий виклик, головне щоб реагували вчасно!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2014, 17:48
думаю , якщо подібні рейди будуть частими , вони (браки) мінімізують свою "роботу" ;)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2014, 19:40
Сьогодні в приміщені Рибохорони відбулася відкрита нарада за участі представників громади. Говорили про нагальні питання: брак фінансування, ефективність роботи інспекторів, позицію УТМР по відношеню до Рибохорони, інше. Нарада відбулася спонтанно, наступного разу обіцяли попередити.

Стало відомо про вилучення посвідчення громацького інспектора під час рейду. Чоловік накосячив. Прохання до рибалок, коли вам показують посвідчення дивіться на термін дії. У разі простроченого або якогось косяка, висвітлюйте факти на форумі.

Стосовно спільних виїздів: плануєте виїзд, є вільне місце, маякніть в Рибохорону. Їх бавити не треба, отримаєте тільки плюси. :ops:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2014, 21:39
за наради відкриті для громадськості треба попереджати раніше, то факт! далі прошу повідомляти про це на форумі, тоді буде все прозоро і відкрито, я б хотів попасти на таку нараду і не тільки я, дякую .


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2014, 07:37
Ціэі ночі на р.збруч с. Кокошинці взяли на браконьэрці двох інспекторів хмельницькрибоохорони.
Також назнімали повну лодку сіток.
Сітки зразу на березі знищено.
Це просто шок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 6 з 21 [ 304 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: