Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
[Рівненщина] Городище

Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 26 травня 2015, 14:18
Карпова рибалка. Звіт з рибалки Городище, 21-22.05.2015

Компаньйони: Ігор Падалко.
Погода: температура в день виїзду була +26, чисте небо, штиль. Просто спека. А коли виїхали, то насунули хмари, йшов місцями дощ. Вже на рибалці навколо нас гриміло й блискало, іноді покрапував маленький дощик, але зливи не було. Вітер з вечора здійнявся західного напрямку. Хмари вночі то були, то зникали. На наступний день було здебільшого хмарно, вітер змінних напрямків, але в основному західний. Тиск високий: 752 мм.рт.ст. Температура +18.
Рівень води: норма.
Час ловлі: 20:30-10:00.
Місце: "Царський" пірс на ставку в селі Городище.
Вартість рибалки: 200 гривень.
Зловлено: мною 11 карпів, 1 білий амурчик, більше десятка карасів, Ігор впіймав 4 карпи і декілька карасів.
Наживка: полуничний пелетс, опариш. Пробували і кукурудзу(невпевненні клювання) і горох(відразу обриви в Ігора) і манку.
Прикормка: на тяжкому фідері в мене була просто Трофей полуниця методна. А от основа на фідері: Traper "karp-lin-karas"(з однойменним антрактантом), Traper Traper "Kapriowate wody stojace", Traper "Big Fish lake", варена ще з того року пшениця(з морозилки), варених горох і це все замішано на бустері Tandem Baits "краб-банан".
Снасті: тяжкий фідер, фідер, пікер.

На рибалку поїхати у мене через сімейні обставини виходило лише в будній день і то, лише перед роботою. Тому виїхали ми ще з вечора. Старались до п'ятої закінчити з усіма робочими питаннями, навіть в 16:20 я вже був вільний. Але поки закрили всі справи і виїхали з міста, то біля води ми опинились аж о пів на дев'яту.

От так завжди: цілий тиждень на вулиці рай і благодать, а тільки кудись їдеш — гроза, шквал, зниження температури і тому подібне. Саме так відбулось і цього разу. Але настрій нам зіпсувати було просто неможливо, адже ми їхали в таке казкове місце.
Зображення
Дощ в дорозі

На водоймі нас зустрів охоронець і провів на попередньо замовлене місце саме під наші потреби: фідерна ловля карпа :) Це був здоровенний пірс, який охоронець називав "царським". Дуже сподобалось, що смітник було встановлено прямо на пірсі - вкрай зручно.
Також охоронець нас попередив, що вже тиждень, як кльову нема. І навколо блискало, все в хмарах, вітер! Мнда, ну відступати нам вже не було куди. Тому ми холоднокровно почали готувати місце для риболовлі і наші прикормки. Останніх я набрав з собою різноманітну кількість, мабуть кілограм з 15, щоб бути готовим до будь-яких умов. Почувши інформацію від сторожа і оцінивши місце лову з погодою я замісив сипуху.
.
Зображення
Коли зайняли місце вже темніло

Кльову ввечері не було. Як слід загодувавши місце місце я начепив дзвонини на фідери ліг спати в мішку. Час від часу подивлювався на квівертіпи, але вони стояли мертво. Вітер завивав, іноді ледь моросив дощик, але спати було чомусь затишно і приємно.


Посеред ночі я чомусь прокинувся перевірити снасті. Тяжкий фідер кудись заволокло в темряву під берег, а на медіумі обрив повідка. Ех, були б електронні сигналізатори, не програвив би. Лишив все на ранок і ліг далі в мішок. Та сну вже не було, мені вважалися ті карпи, що заплутали й порвали мені снасті.


Як стало вже видно, то я відкрив купальний сезон: пішов в заплив по свою методну годівничку, що її заволік кудись в корчі нічний карпенко. Як не як, а така одна годівниця зараз коштує більше сімдесяти гривень. На моє здивування вся снасть була цілою, хитра риба просто заплутала її об прибережний комиш.

Зображення
Ставок в селі Городище

Дивно, але кльову вдосвіта не було. Ми вже почали сумніватись і трішки нервуватись. Я навіть розклав поплавчанку, щоб ловити поміж комишів якихось карасів на манку. І ось нарешті аж о шостій ранку впевнене клювання на метод і перший карпушка розмочує мій садок. Ура!
Зображення
Перша риба, зранку

Далі знову була тривала перерва, я аж закинув пікер, щоб шукати рибу десь поближче. Методом ловив на дистанції 72 метри від берегу. Але мої побоювання були марними - через дві години знову клювання від якого серце переміщається десь в п'ятки і метод приносить наступного красеня.
Зображення
Карпик на метод

З восьмої години ранку клювати почало частіше. Почав працювати і мій фідер з опаришем. Клюнув навіть не великий амур. Дивно, але в нього було лише одне око.
О 8:45 дуже потужна покльовка на датчмастер і я метрів через 30 зупиняю рибу, розвертаю у свій бік і викачування веду до підхватки. То був найбільший карп цієї рибалки: 3,2 кг.

Зображення
big fish

Десь так до десятої був самий кльов, риба брала на все. Більші карпи сідали на метод, менші хапали опариші.


Була у нас одна оказія: у Ігора перші риб з 5 просто рвали гачок на повідку фідера. Він вже й фрикціон повністю розслаблював і ліску змінив на 0.20 - нічого не допомагало. Одні обриви відразу на клюванні. Тоді йому в голову прийшла ідея: зняти захисну плівку з ручки новісінького фідеру. Як не дивно, але після цього діло і в нього пішло!
Зображення
Карп на фідер

Дивно, але карасі чомусь у нас не клювали зранку. Десь біля десятої години карпи почали клювати рідше, але почали попадатись карасики. Їхні покльовки виглядали просто сміхотворними після паравозів карпів :)
Ще додам пару слів про повідки. За всю рибалку я втратив лише одну рибу: на пікері у мене стояв повідок 0.12 і я втратив лише одного карпа ним. Дуже пофорсував з виважуванням, коли той пішов в снасті напарника, а сам Ігор в цей же час теж щось тягнув навхрест мені.
Зображення
Ігор зі своїм трофеєм

Прикро, але все хороше колись закінчується і нам потрібно було вже збиратись на роботу. Ігор якраз відійшов до машини щось там занести і написати якогось важливого листа по роботі і тут в нього шалена покльовка на дальній точці. Поки я розвертав рибку несамовито запищав фрикціон і на другому його фідері. Я підсік і тримав дві риби двома руками, гукаючи напарника. Такі моменти запам'ятовуються надовго.

Зображення
Один з тих двох карпів

Хоча ще й клювало, але ми скрутилися і погнали на Рівне. Поважайте рибу, діліться своїм щастям зі іншими!
Як завжди, коли вже були на роботі, то виглянуло сонечко і день став гарним.

Відео з рибалки:
https://www.youtube.com/watch?v=Heg2W9Iifpg

Висновки:
  • Вночі я не ловив;
  • Фідерну прикормку використовував з великими твердими частками;
  • Потрібно вірити в себе і свої снасті з прикормками, не здаватись і працювати;
  • Найбільші карпи зловлені методом на дальній відстані;
  • Всі покльовки просто фантастичні: "віддай мені весь свій фідер";
  • Вся риба гарна й добротна. В середньому це було кілограмові карпики і більші;
  • Карасі клювало чомусь слабенько;
  • Комарів тут немає, але натомість безліч якоїсь дрібної мошки;
  • Погода була складна.

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Карпова рибалка. Звіт з рибалки Городище, 21-22.05.2015
За це повідомлення автора stal1n подякували: 7
alexor (27 травня 2015, 07:41), Babai (26 травня 2015, 20:48), BOB (26 травня 2015, 22:40), parawyt (26 травня 2015, 21:30), Predator (26 травня 2015, 17:59), Shymaher (26 травня 2015, 17:59), Sonic (27 травня 2015, 15:14)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron