Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
Бурштин

Активний дописувач
З нами з:
10 жовтня 2011, 21:10
Повідомлень: 25
Звідки: Коломия
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5

Додано: 08 квітня 2015, 21:47
І так почну з того що для мене це звіт був дуже важким на початок і він являється загальним звітом за зиму 2015 року яку я відловив на Бурштині.
І так почнемо з того самі ефективні місця для рибалки як і минулого року були канал і дамба. На дамбі стабільно стоїть окунь і час від часу він починав клювати добре а деколи морду закривав і починав вимахуватись( але коли вітер дує з дамби або штиль на морі то там гарно можна було відвести душу на наноджиг))) але таке траплялось рідко( , то більше всього часу ми проводили на каналі де цього року гарно клював судачок і завдяки цьому в наше міське озеро переселилось досить багато кликастика де він гарно прижився і в 2014 році уже був перший нерест ))
І так по приманках пробіжусь особисто Я ловив судака в основному на Кайтеч (свімінг імпакт 3 дюйма, сексі імпакт 3,8 дюйма, ізі шайнер 2 і 3 дюйма, свімінг імпакт фет 2.8 дюйма) і хоча було декілька судачків пійманих на Рейнс рок віб шед 2 дюйма , то це для мене не було показником. Пробував Лакі Джон і скажу честно копія ніколи не зможе перевершати оригінал хоч би як вона була похожа на оригінал копія так і залишиться оригіналом. Але сама робоча приманка цього року було Кайтеч Свімінг Імпакт 3 дюйма грінпумкін на нього я зловив свій рекорд на бурштині у вигляді судака 1,7 кг.
Але це рідкість а основна маса судачків там була від 100 до 300 грам які нам чудово підходили для перевезення так я нам туди їхати 120 км.
Ну і куди без окуня. Він взагалі всеїдний і рідко відказується від будь чого)))
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора DrEx подякували: 5
alexor (09 квітня 2015, 15:34), jurek (02 грудня 2016, 14:55), parawyt (16 квітня 2015, 20:07), pikehunte100 (09 квітня 2015, 21:39), Shymaher (08 квітня 2015, 22:14)


Новенький
З нами з:
08 травня 2011, 16:21
Повідомлень: 6
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2015, 22:30
А навіщо таких маленьких забирали!!! Не по спортивному!!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2015, 14:27
Виловлять малька, а потім плачуть що риби нема та на браків спихають. БРАКОНЬЄР!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2015, 15:39
Ви, що читати не вмієте, написано ж що заупстили рибу в інше озеро, по ходу в Коломиї, таке сяке зариблення. Яка різниця де рибі плавати, аби плавала.
За це повідомлення автора alexor подякували:
parawyt (16 квітня 2015, 20:07)


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 17 жовтня 2016, 10:15
Привітт усім знаю, що колись(був там років 8тому) на Бурштині не дозволяли ловити. Але бачу люди ловлять. Напишіть де дозволено ловити і де краще стати щоб половити на спіннінг? Було б добре якби показали на карті?

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron