Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 22 повідомлень ]
смт Теофіполь (Хмельницька обл.)

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 12 липня 2010, 14:21
Розловив Slider 1.5"
Зображення
третій такий же зійшов під берегом.
Лесці від нагружених рибалок прийшов капец, а тут тоншої за 0.3 нема :( Маю запасну шпулю з 0.14... буду пробувати...
За це повідомлення автора m1g0r подякували:
vovik007


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 19 липня 2010, 15:19
От і закінчилася моя відпустка :( і настав перший робочий день!
Настав час згадати і розписати мої рибальські баталії на водоймі в смт. Теофіполь.
Ще до відпустки я зганяв в магазин "Над ставом" для поповнення своїх запасів 2.5" твістерами, офсетами, джигголовками з більшим гачком. Також ще чуток раніше прикупив там же класних розборних чебурашок, і 1.5" силікону цікавих для мене кольорів і монофіл 0.16! . На тому поповнення запасів закінчилося, ібо до того мав ще чуток різного силікону!
Зібравши свою рибацьку сумку, я ще раз провірив, чи нічо не забув...
Дорога пролетіла бистро і весь день після приїзду пройшов на розбор речей, зборку дитячого ліжечка, ходунків та відпочинок.
Наступного дня у неділю я вирішив зганяти на старе знайоме озерце ведмеже, недалеко від будинку. Зібрав спінінг, коробочки з приманками в желет і рванув на водойму. Водойма дуже обміліла, і покльовки там, за годину часу половкання різних приманок, я так і непобачив. (пізніше виявилося, що там пробомбили всьо електрики). В ітозі я вирішив відвідати більший ставок, який знаходиться в іншому кінці смт. і не прогадав. Перший заброс зробив в районі дамби, перша проводка, і в руку чую приємне добре знайоме "тук-тук", коротка підсічка і мій скіл приємно відпрацьовує рибу на виважуванні.

Зображення

Зображення

Зображення

Я не кисло обрадувався :) Потім пішов літній дощик, і трохи освіжив повітря.

Зображення

Ще пару забросів, і в руку влупило щось, що мій скіл скрутився в три бубліка, а катана здала біля 20м лески фрикціоном. Риб зупинити так і незміг %) і риб ушов в водорослі. Я дьоргав і вирвав приманку з морди риб. Витянув приманку, силікончик непокусаний і непорізаний... хз шо то за риб був, но скоріш всього це був окунь!!!

На наступну рибалочку я ціленаправлено йшов на окушка :) Жара була некисла, я поколіна зайшов в воду чуток лівіше дамби

Зображення

, і почав веєром обловлювати учосток водойми. Окунь не заставив себе довго чекати і знову в руку почулося знайоме "тук-тук"...

Зображення

потом ще і не раз...

Зображення

Зображення

Зображення

скіл в той день попрацював наславу... і катуха час від часу під нагузками потріскувала соло фрикціоном :) Рибу брав без підсака (пока нерозжився), екстріму повні капці :) Вобшем виловив я самого більшого в мому житті окушка, вага 1140 грам - пока мій рекорд!

Коли прийшов додому, на мене чекав класний десерт :)

Зображення

Згодом до мене приїхали Паша, Олег і Володя. Був радий бачити друзів :) Єдине, нажаль з кльовом не получилося так як хотілося і лодка була сплошний екстрім - втратили з Пашою купу часу ... Но кожен по пару хвостиків зловив :)

Зображення

Зображення

Зображення

На наступний день я взяв тящий спін, розраховуючи на щуку, но не получивши ніодного тичка полазив недалеко від ставу з фотопаратом

Зображення

Зображення

Зображення

На наступній рибалочці вирішив чцток повпиратися в недавно придбані Slider, які не підвели

Зображення

і під кінець відпустки чуток повпирався в манячку

Зображення

Зображення

От впринципі і все. Ще були безуспішні виходи з тяжчим спіном по шот крупніше і ловля на поплавок, но то описувати небачу смислу.

Снасті:
Спінінг кастом на бланку Skill 6.6 тест 1-5грам, катухан Shimano Katana 1000, монофіл Mikado Dino Dynamik 0.16, вертлюжок ЕлітАльянс 000, застьожки ЕлітАльянс 000
По приманці:
Використовував розборну чебураху 2 і 3 грама (в залежності від сили і напрямку вітру), гачок Owner №6 і твістер Relax 1.5" кольору прозоре машинне масло з червоними бльостками та Slider 1.5" на офсеті коричневий з салатовим хвостом.
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 5
Babai, GOR, vovik007, Паша, Володимир


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 06 липня 2011, 16:53
Вже з суботи відпочиваю... погодка не дуже, вітер, дощ. Ловити некомфортно.
В недільку вдалося вимутити 6шт окушків біля 200-300г. Фоток не робив.
В понеділок також вибіг на пару год половити, покльовок небуло. Вдався до мікрухи, за весь час вдалося вимутити 3 карася, спокусився на жовтий 3\4 на 1г під берегом. Окуня або не найшов або не поняв як його ловити... :( Фотки на мобілі, скину чуток пізніше...
У Вівторок трошки краще по окуню. В обід джигом його не нащупав, попробував пробити середні слої води, на чірфула вимутив кількох, потом притихло. На волкер голяк. Знову вернувся до джигу і вимутив ще кількох.

Зображення

Зображення
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 3
yge0607 (06 липня 2011, 17:04), Паша (06 липня 2011, 20:38), Т.Олько (06 липня 2011, 18:01)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 06 липня 2011, 22:09
Оскільки окунь є улюбленою рибою, то в ту Теофіпілку тягне як дурного )))) :p
Але чи вартує туди їхати якщо є Івачів під боком ?
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 07 липня 2011, 17:28
То не Теофіпілка а смт Теофіполь... Так як я тут всерівно проводжу мінімум 2 тижні в рік, відповідно і ловлю тут. Мені звідси до Івачева далекувато... :) Окунь тут є нехілий. Прошлого року на 1140г виловив, і було пару покльовок що просто незміг спинити рибу, а по манері покльовки і впручання на гачку, я б не сказав шо то була щука. Месні розповідають, шо на сітки рідко, але врітають кабанчики біля 2кг!!!
Месний "авторитет" хоче став взяти в оренду і зробити платнік, документів на руках немає, але виставив охорону, шо лякає людей шокером. І до мене приставали, знаючи шо в них документів нема і нема ніяких прав заборонити мені рибалити, я їх послав і показав корочку ТОФРС (просто оказалася в кармані рибжилету) - вони непоняли шо то таке але відстали. По інформації з месної ради документів на оренду він і не получить (як мені пояснили - змінилася влада, пока був Ющенко і його олені на місцях, хотіли таке провернути, а теперішня влада замутила збори, на яких вирішено став залишити так як є), получається тупо самозахват і безпредел. Ще месні попередили, якщо ловити з лодки, самому в лодці бажано не знаходитися, ібо ті охоронці ще й плавають і залякують народ... Отакето!
За це повідомлення автора m1g0r подякували:
yge0607 (08 липня 2011, 08:31)


Новенький
З нами з:
05 травня 2012, 21:48
Повідомлень: 6
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 20 червня 2012, 14:56
Як справи з Карпом ?
Хтось поділиться інформацією ?


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 29 червня 2012, 21:30
Поки вихідні, приїхав навідати малого з жінкою, які вже давненько забили болт на заасфальтоване і забетоноване місто і втікли на природу :) Заодно прихопив з собою спінінга, так як захотілося згадати, як впирається місцевий окунчик. Поставив перед собою задачу потестити і поняти приманку, яку в Тернополі ніяк толком не можу розловити (клювати-клює, но ажіотажу чи системи ніякої не замітив) - Molix Sator Worm 2.5".
Стасті:
Спініні Banax Ultra 1-8g, 198см, чуток перероблений
Катушка Daiwa Exeller 2000
Шнур Кептан 0,11
Флюр Sunline 0.22
Ловив приблизно 3 години, десь з 15 до 18. Робоча вага 3 грами. Мелкоокушків не брав і не рахував, радували клеваками мене почті через проводку, не даючи мордатішим підійти до приманки. Правда парочку горбульків вийшло вговорити! Також влетіла щучка. Не важив, але впиралась на виважуванні зачотно, я вже був подумав, "вот ОН, ОКУНЬ МОЕЙ МЕЧТЫ...". Побачивши щучку трохи розстроївся. Добре, що не різанула, взяла акуратно, в кутику морди за край... Флюр всетаки на зубки чуток попав (був потріпаний, мабуть під час виважування тиранула пару раз) але повезло!
Все на фото (з мобіли):
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 19
BOB (30 червня 2012, 18:38), FISH (01 липня 2012, 17:07), gosha (30 червня 2012, 05:40), Killer (30 червня 2012, 17:56), parawyt (02 липня 2012, 15:46), Рибацюга (29 червня 2012, 22:33), rc5 (30 червня 2012, 14:51), seryoja (29 червня 2012, 21:45), vovik007 (01 липня 2012, 18:03), yge0607 (30 червня 2012, 05:59) і ще 9

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 22 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: