Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 7 з 7 [ 96 повідомлень ]
Дністровське водосховище

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 24 червня 2016, 17:27
написав Rybacuga
Доброго дня рибацюги.... Хочу махнути в липні в ті краї на відпочинок і рибалку)))) але взагалі не роздупляю що там і до чого..... скиньте хтось будь ласка якусь карту куда можна махнути так щоб з берега можна було хижачка хоча б якогось виловити... наперед вдячний))


З берега по хижаку туго, практично всюди, але можна попасти!!!
Туда краще на осінь,але з човном тоді можна відловитися.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 27 червня 2016, 20:48
чотири дні в Вороновиці- по рибі-сумно, жерех-шоу-заворожує!!
відпочинок-супер!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мурчик-добрий! Зображення

Новенький
З нами з:
24 червня 2016, 08:45
Повідомлень: 20
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 29 червня 2016, 14:34
А там десь є варіанти взяти лодку на прокат чи щось типу того..... бо дуже вже хочеться там нормально відловитися...... і може хтось знає приблизну вартість такого задоволення... народ не будьте байдужими..допоможіть!!))


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 29 червня 2016, 21:09
те що я знаю - від Сокола до Старої Ушиці таких послуг точно нема, на крутих готельних комплексах -катер - від 300 до 600 грн. година, а може і більше.
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 29 червня 2016, 22:40
написав Rybacuga
А там десь є варіанти взяти лодку на прокат чи щось типу того..... бо дуже вже хочеться там нормально відловитися...... і може хтось знає приблизну вартість такого задоволення... народ не будьте байдужими..допоможіть!!))

Колись і я тут питав що і як на водосховищі) Також було глухо. Але оскільки головна мета поїздки це відпочинок то я не парився і поїхав заодно і трохи розвідав. Спочатку по класиці відпочинкового жанру поїхав у Бакоту. Гарно... але не більше. Вздовж берега місця під палатку ПЛАТНІ =-O мотивують це тим що це заповідна зона) Але що роблять сітки в заповідній зоні контролери не змогли пояснити) По рибалці в тому місці де був я трохи туго. На спінінг з берега дрібний окунь і його важко ловити бо дуже багато водорослей(кропивка) яка пропадала на глибинах 4-5 метрів, а щоб туди дістатись потрібна лодка. Сіток було повно! Вночі затока оживає. Дискотеки і галас. Навколо на воді стільки ліхтариків що ппц)) Рибаки це чи браки х.з. Плавав лодкою під скали також "0" правда бичків повно! Побули ми там 3 ночі і поїхали в Стару Ушицю. Там вже був замовлений будиночок. Мені там більше сподобалось. ТИШИНА, ніякого галасу ніяких дискотек і нічних криків. Непогані умови проживання, хороше харчування. Ціни доступні. Майже кожен хто здає кімнати або будиночки відпочиваючим має свою лодку на березі. В нашого господаря була велика металева лодка. Якщо не помиляюсь то в 2015році за день користування хотіли 100 грн. Є більш менш нормальний пляж. Стосовно рибалки то я взяв тільки спініг. З берега добре ловився окунь дрібний і середній. Непогано брав лящ, але тре перепливати на протилежний берег а це прибл 1км! Зі сторни пляжу ніхто з місцевих не ловить. Якщо навіть маєте надувну лодку то полюбе тре щоб був мотор бо дуже велика акваторія. Бажано мати ехолот. Можна поплисти вверх по руслі річки Ушиці хоча б 500 метрів, там під скалами цікавіші місця і глибини до 30метрів. Говорив з сомятником з Хмельницького. Він з товаришем 3 дні там сиділи і нічого так і не зловили. На гачках снасті я замітив мясо перловиці(ракушка річкова) Один із них виявився відкритим до розмов чоловіком. Посадив мене в свій човен увімкнув ехолот і прокатав майже по всій видимій акваторії. Показува місця де ловлять ляща і сома. На питання про судака він відповів, що такою риболовлею не цікавиться. Але сказав, що рідко попадає. Судака восновному ловлять сітками або щось на подобу переметів. В траві діти ловили раків, правда дрібних. Висновок який зроб я- якщо ловити рибу по серйозному то: тре мати лодку+двигун ну і ехолот якщо збираєтесь ловити хижака, і бажано бути з напарником ще краще мати напарника який знає місця. Певне тільки день прийдеться приділити пошуку потенційно перспективних місць. Якщо ловити мирну рибу то тре перепливати на протилежний берег і там або з берега або з лодки бортовими вудками. Окунь ловиться як на пляжі так і просто недалеко від берега за межею водоростей, а це приблизно метрів 30-50 як де. Місцеві кажуть що найкраща рибалка восени) Якщо будуть ще якісь питання то радо допоможу.
За це повідомлення автора AFC подякували: 6
GOR (30 червня 2016, 13:22), igora (30 червня 2016, 08:03), Олександр77 (30 червня 2016, 11:28), roma1996 (30 червня 2016, 10:40), Tarastt (30 червня 2016, 08:29), Trade (30 червня 2016, 19:25)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 08 серпня 2016, 08:00
вісім ночей в районі Старої У. підлящ і окунь завжди і можна наторбити багато, окунь 200-300 грм.
ловили стільки щоб поїсти, на 5 день ловили та відпускали

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мурчик-добрий! Зображення
За це повідомлення автора Мурчик подякували: 3
Tarastt (08 серпня 2016, 09:32), tedden (08 серпня 2016, 08:55), Trade (08 серпня 2016, 16:01)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 7 з 7 [ 96 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: