Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
Греція

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 29 травня 2013, 17:38
Привіт усім, бував на риболовлях у різних країнах Європи але цього року планується поїздка у Грецію, порився в гуглі найшов багато інформації, наприклад про ліцензійну ловлю в прісних водоймах і ловлі з човна в морі, також те що з берега можна ловити скільки влізе без ліцензій, однак дуже мало інформації на іменно ловити і на яку рибу розраховувати з берега в червні місяці! Хто вже був, ловив чи просто спостерігав за процесом відгукністься! :heey: :heey:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 16 серпня 2013, 16:07
Постараюсь як найкоротше і виділити головне!

Оскільки від наших рибацюх не було ніяких повідомлень, порився трошки по форумах по книгах, дізнався по іхтіофаону егейського моря відпавились на відпочинок у Халкідікі на один із півостровів, проживали у селі Ханіоті!

Посилившись у готелі в районі 14:00, після тривалої подорожі автомобілем відпочили і відправились на море!

У всіх було враження "ахті" а у мене трішки печалі, пляж дуже красивий, вода чиста але проблема що не для рибалки місце:-(. Після купання добряче повечеряли :popcorn: :drunk: відправився на море у пошуках риболовних місць. До заходу сонця залишалось півтори години, тому взяв спінінг на крайняк! Найшов не погане місце із камінням на дні і приступив до риболовлі! Почал ловити на мікро-джиг, чебураха 3 грама, маленький твістер, з кількох метрів проводки покльовка і твістер без хвоста! Міняю резину і зному аналогічна ситація! Поставив джавастіка найменшого розміру і як тільки приманка впала на дно зразу покльовка-на гачку маленький дорадо і джавастік на половину перегрижений! Поставив рейнс і знову маса покльовок, риба просто шматувала резину але без реалізації! Змонтував техас і поставив манс 3 твістер світлонакопичувальний, на 3 проводці "ступенькою" покльовка і на березі камяний окунчик! З враженями але без фото вернувся у готель!

На дрегий день відправився на пошуки морського червяка по магазинах і на великий жаль нічого не найшов! Відпривився на пляж вирішив трошки по пірнати на тих же камнях де рибалив! На дні купошились поодинокі барабульки, сарагуси, стайки не крупної кефалі, замітив камбалу в палець і кілька камяних окуньків! Однак на одному із великих каменюк заміти пару очех, приблизившись отримав чорнильну пляму в маску, винирнув за повітрям і вернуся на глубину спіймав восьминога якого швидко після фото випустив назад!

На третій день відправився автівкою на причал де 3 роки тому гуляли батьки і розказували що там було достатньо рибаків а якщо були рибаки то і була риба! Приїхав годин 6 ранку, на причалі вже стояли рибацюги! Підійшовши до них замітив кілька різних систем ловлі:

1) Привична нам спружина без огрузки із 6 гачками, в спружину набите тісто а на гачки корки хліба і таку оснастку риболов закидав на метрів 15 після чого плавно підводив до себе! за 3 години що я там був він упіймав лодошкогово ласкиря і кефаль грам на 300!

2) Привична для моря бомбарда з використанням кусочків мяса, цей риболов упіймав 1 сарганчика см на 25.

3) Цей метод належав жінці яка по кількості обійшла всіх, звичайний моток жилки, 3 гачки і грузило грам 15, ловила на свіжі мідії! Уловом її було з 10 ласкирів!

4) Звичайна поплавчанка із наживною розмоченого хліба але риболов трохи спав тому спіймати так і нічого не зміг!
У мене за ті 3 години реалізова 5 покльовок і в резульаті 3 камяні окуні, 1 кефаль забагрина і ласкирь.
На 4 і 5 дні я із поплавчанкою зранку ходив на камені біля готелю і ловив на підручні матеріали: хліб, кукурудза, філе риби! З 6 до 8 в улові в мене було з 25-30 рибин але більшість із них не перевищувала розмірів йо-зурі 3 д флет кренка :) За ці два дні попалось 5 сарагусів в лодоню, чуть менших 6 рибин із горизонтальними оражневими полосками, 1 барабулька, 5 кефалей, морська собачка.

На 6 день ми з компанією катались із метою закупів і просто розглянути півострів!

На 7 і 8 день ми їздили у лагуну-це досить великий вікруглий залив із райською красою пляжу і на краю з причалось куди я зразу і поплентався із снастями! Прийшов на причал зразу замітив масу кефалі, кинувши кусок хліба у воду зразу зрозумів що тут діло буде веселіше! Сходу почали клювати сарагуси, періодично почала попадатись кефаль а також декілька невідомих мені риб!Один коли мальов довбав мій хліб замітив як баракудка схопила 1 кефальку, пісял того замітив саргана який плавав на поверхні, ну думаю пора і хижака поганяти! Сходив за приманками, взявся до діла! Спочатку пробував на мікруху і після 3 проводки і 2 сєдобки поняв що тільки її буду втрачати, поставив колебло! На колебалку 3 гр від вінер з проводки 5-6 з під причалку вискочив окунець, відпускаю і зразу після нього морська собачка, потім пауза у 20 хв в кльові, міняв приманки на воблера але 0! Поставив знову колебло і закинув на метрів 40 від пірса в сторону протилежного кута лагуни і зразу покльовка але не засік! Перезакид, 5 прокруток і знову покльовка, на гачку повисла баракудка! Кожна наступна проводка приносила баракудку і по 3-4 удара. Рибина переслідувала колебло до самого причалу, стаями по 5-6 осіб! Після 35 приплив корабель і прийшлось риболовлю завершувати та і сама риба налякалась, хоча ще кілька мінібаракудок я упіймав! На наступний день зранку приїхавши знову замітив дильфінів які ганяли малька у лагуні і надіявся що стая баракуди залишилась, нажаль правду казали, якщо дильфіни підходять до берега то риби вже не буде! Прийшов на причал на колебло жодної покльовки та і активності риби не так багато! Поставив альфа мінов 4,5 гр. почав ловити на твічінг 2 ривки пауза 1 ривок довга пауза! З 3 проводки чуть більший за лодонь камяний окунь, після нього ще 1 але менший а дальше дорога в готель!

9 день ми провели знову ж таки у закупах і подорожах по острові.

10 день з 9 до 11 поїхали ще раз у лагуну і знову дильфіни! Взяв блю бірд, міджа і чуть більшого його брата від стравк про пішов на пірс! Покидавши годину спіймав з 10 різного розміру окунів і відправились в Україну!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось max7mu в 16 серпня 2013, 16:11, всього редагувалось 1 раз.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 16 серпня 2013, 16:08
ще фото!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 16 серпня 2013, 16:09
і ще фото:-)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 16 серпня 2013, 16:10
остання партія:-)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора max7mu подякували: 3
jurek (17 серпня 2013, 06:03), parawyt (17 серпня 2013, 07:42), pikehunte100 (18 серпня 2013, 12:31)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron