Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
Фестиваль по спортивному лову коропа 2015 с. Охримівці

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 07 липня 2015, 20:07
Фестиваль по спортивному лову коропа 2015 с. Охримівці Збаразького району

1. ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
1.1. Місце і час проведення :водойма поблизу с.Охримівці Збаразького р-ну, з 17.07 по 19.07.2015 року.
1.2. Прибуття спортсменів - 17.07.2015 до 20.00, реєстрація

Жеребкування і збори капітанів 20:30
Розміщення в секторах після жеребкування
Старт - в 5.00. 18.07
Фініш - 19.07.2015 в 11.00,
Нагородження 19.07.2015 в 13.00,

1.3. Організатори: Тернопільська обласна федерація риболовного спорту
1.4. Спонсори турніру:
Солодкий спонсор - Кондитерський дім Блажевських. м.Тернопіль
Зображення
Зображення

магазин Рибак
Зображення

м. Тернопіль,
вул. 15 квітня 6А, корпус 1.

1.5. Інформаційна підтримка http://www.fsfu.org.ua
1.6. Суддівська бригада:
- головний суддя, Національний суддя зі спорту Руслан Грицина.
- головний секретар, Національний суддя зі спорту Віталій Рюмін.

2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В ЗМАГАННЯХ
2.1. Планована кількість команд – 15, обов’язкова попередня реєстрація в магазині «Рибак» 46023, Тернопіль, 15 Квітня, 6Б (Ринок "Оріон")
2.2. Реєстраційні заявки на участь в змаганнях подаються до наявності вільних місць. У зв'язку з обмеженою кількістю секторів, участь в змаганні можлива тільки по попередній реєстрації. Виїзд до місця змагання тільки за наявності підтвердження про участь від організаторів.
2.3. Загальний стартовий внесок - 300 грн з чоловіка,(попередній аванс залишити в магазині «Рибак» 46023, Тернопіль, 15 Квітня, 6Б (Ринок "Оріон")
2.4. Склад команди - 3 (три) людини, (3 повноцінні учасники ). Жоден учасник не може виступати індивідуально.
2.5. Команди які подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів при запізненні на реєстрацію. Команда, відсутня (що не приїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участі в турнірі (авансовий платіж не повертається).
2.6. Оргкомітет в праві відмовити команді в прийомі заявки без пояснення причин.

3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носять інформативний характер і проводяться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 справжніх правил, на цих зборах затверджується жюрі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань.

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку: Головний суддя змагань витягає номер команди, яка першою тягне жереб з номером свого сектора, після цього витягає номер наступної команди, і так далі.
4.2. У разі відсутності капітана або уповноваженого представника команди хтось з представників суддів тягне за нього жереб.

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
5.1. Після жеребкування і "урочистої частини" відкриття змагань, команди займають своє місце по своїх секторах. По приїзду, команди повинні розмістити усі свої снасті, обладнання і підгодівлю усередині сектора, визначеного жеребом. Підготовка снастей і підгодівлі, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
5.2. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі амури вагою від 0,5 кг. Вся інша незалікова риба, яка виловлена учасниками, повинна бути негайно повернута у водойму. Спіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більш за один екземпляр в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою, усередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів. Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається.
5.3. Учасники мають бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування із слідами ушкоджень отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо усі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки. Риба йде в залік навіть якщо вона випадково спіймана не в рот, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонене.
5.4. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному об'ємі.
5.5. Вудилища після закидування не повинні виходити за умовні межі сектора ловлі (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
5.6. Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудилище може бути оснащене тільки одним одинарним гачком.
5.7. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
5.8. Лов на поплавцеву снасть, фідер, свингтип, квивертип, з використанням годівниць-пружин заборонена.
5.9. Закид можна застосовувати тільки через голову. Бічний закид оснащення з грузилом заборонено.
5.10. Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
5.11. Під час лову у воді можуть знаходитися два маркери, у тому числі що світяться. Ці маркери можуть залишатися у воді на всьому протязі змагання і мають бути витягнуті з неї після його закінчення.
5.15. Наявність у спортсменів коропових мішків (не менш 3-х).
5.16. Уся зважена риба в живому виді акуратно відпускається назад у водоймище.
5.17. Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу чи приймати від кого-небудь спійману ним рибу.
5.18. Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення усередині намету допускається. При заведенні риби в підсак можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.
5.19. Заходити у воду Заборонено!!!.
5.20. Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
5.21. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ але ловити можна одночасно максимум чотирма вудилищами на двох. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в лові вудилища, і повинні стояти вертикально.
5.22. Вудки з поплавцями-маркерами мають бути легко визначувані, помічені і теж не можуть знаходитися на підставках поряд з вудилищами, що беруть участь в лові.
5.23. Тільки самі спортсмени можуть користуватися підсаком.
5.24. Учасники не мають права приймати ніякої сторонньої допомоги.
5.25. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого сектора за власним розсудом. Поблизу секторів лову рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму. Усі дії пов'язані безпосередньо з рибним ловом (закидування, виведення, підгодовування, узяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками в межах своїх секторів.
5.26. Закидати підгодівлю можна рукою або за допомогою ручної "рогатки" (для підгодовування), "парашута", ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно- і дворучної трубки-кобри, катапульти на тренозі, що приводиться в дію розтяганням джгута вручну. Можна також використовувати мішки ПВА, нитки ПВА, годівницю -"ракету".
5.27. Усі види годування, включаючи "парашут" ( катапульта), дозволені у світлий час доби з 10.00 до 11.00 і з 16.00 до 17.00. Протягом усього іншого часу, підгодовування заборонене (окрім "кобри" і ПВА-материалов).
5.28. Під час змагання судді можуть знаходитися в секторі, позаду рибалок справа або ліворуч, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки мають бути встановлені так, щоб суддя міг їх бачити, риба міститься в цих мішках живою, аж до приходу бригади зважування.
5.29. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одну або декілька вказаних снастей для перевірки.
5.30. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам, і іншим особам дозволено проходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.
5.31. Використання беклида обов’язкове.

6. СИГНАЛИ, що ПОДАЮТЬСЯ В процесі ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
6.1. Після першого сигналу рибалки можуть увійти до своїх секторів і приступити до установки обладнання, зборки і оснащення вудилищ, приготуванні підгодівлі.
6.2. 05.00 год. 18 липня 2015 року. Другий сигнал-початок змагань.
6.3. 11.00 год. 19 липня 2015 року. Третій сигнал-фініш.Третій сигнал означає, що змагання закінчене. Якщо до третього сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу, то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак. В цьому випадку через 15 хвилин буде даний четвертий сигнал, після якого в залік приймається тільки спіймана чи заведена в підсак риба.

7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1. Зважування здійснюється двома суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше за один раз в 4 години.
7.2. Зважування повинне проводитися за допомогою протестованих вагів, які закріплюються на тренозі, встановленій на землі.
7.3. Записи результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.4. Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують судді і членів жюрі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні яким-небудь іншим чином. Один суддя здійснює само зважування, інший фіксує результат у відповідних документах.
7.5. Сумка для зважування, що надається організаторами, обов'язкова і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо, вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги обнулені. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування з м'якої ажурної синтетичної тканини. У всіх зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
7.6. Аж до приходу бригади зважування, учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому матраці перекладається в сумку для зважування одним з членів "двійки", після зважування риба з сумки для зважування відпускається у водоймище з усіма обережностями.
7.7. Під час зважування учасник має бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування і підписання протоколу не приймаються.
7.8. Спіймана риба фіксується підписами судді, члена команди та представником однієї з сусідніх по сектору команд.

8. ЖЮРІ
8.1. На зборах капітанів визначається кількісний та особистий склад жюрі.
8.2. До складу жюрі входять: Головний суддя та головний секретар змагань, та капітани команд учасниць, за пропозицією на зборах капітанів команд.
8.3. До компетенції жюрі входить:
- розгляд поданих протестів;
- затвердження дискваліфікацій винесених суддями;
- затвердження результатів змагань.
8.4. Рішення жюрі приймається простою більшістю голосів, при рівності голосів, вирішальний голос за головою жюрі.

9. ПРОТЕСТИ
9.1. В ході змагань, можлива подача жюрі усних протестів, пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки жюрі може дискваліфікувати команду.
9.2. Усі протести (окрім тих, що торкаються підсумкового розподілу місць), мають бути передані в жюрі в письмовому вигляді протягом години після закінчення турніру. Кожен протест супроводжується заставою в 100 грн, у разі, якщо протест буде визнаний жюрі необгрунтованим, ця сума переходить в фонд оргкомітету.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць має бути вказаний час його роздруку.
9.4. Головний суддя зобов'язаний досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.

10. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ, ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ
10.1. Загальний розподіл командних місць :
розподіл місць здійснюється відповідно до ваги спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається по кращому середньому улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
10.2. У номінації "найбільша риба" переможець визначається по найбільшій вазі спійманого коропа, або амура.
10.3. Підсумковий розподіл місць визначається суддями та затверджується жюрі.

12. ТРЕНУВАННЯ
12.1. Усі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 3 дні до початку цих змагань.

13. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
13.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагання.
13.2. Три перші команди в загальному заліку отримують кубки, золоті, срібні і бронзові медалі, грошова винагорода, також усі учасники будуть нагороджені пам'ятними грамотами.

У разі збігу призового місця з однією з номінацій, приз в номінаціях до іншої команди не переходить.

Під час змагань усі учасники турніру забезпечуються питною водою 3л, харчування( 18.07 – вечерря, 19.07 – обід).

Контактний телефон: 0979442265 Василь


Новенький
З нами з:
29 квітня 2015, 20:47
Повідомлень: 5
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 12 липня 2015, 21:55
Зареєструйти команду "Джек"
Чайківський І. 0972166581
Чайківська Н.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 14 липня 2015, 20:24
РЕЄСТРАЦІЯ

1. Команда "Джек"
1. Чайківський І. 0972166581
2. Чайківська Н.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 14 липня 2015, 20:24
Фестиваль переноситься на 25-26.07.2015


Новенький
З нами з:
10 жовтня 2011, 20:21
Повідомлень: 20
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2015, 23:33
Покажіть будь-ласка звіт з того фестивалю

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron