Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
с. Стриївка Тернопільська обл.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 16 травня 2010, 17:41
Відігрівся, відіспався і за комп. Сьогодні вирішив розпочати для себе сезон карпа... і як виявилось розпочав я його непогано. 3.30 Підйом і вперед через дощ, вітер, і сонний настрій на Стриївку. 4.30, довго думали як добратись до ставка, зверху поле а він в низу і всі дороги розмило водою - ТОРБА. Спустились вниз, де стояла купа машим ше з вчорашнього дня, через неможливість виїхати... :sos: Запитавши чоловіка який сидів з ночі про кльов - почули не втішний результат і пішли закидати патики.
Наваривши вдома купу каші, довелось майже всю викинути, через невикористання. Ловили в основному на макуху і як результат через 20хв купання її в воді - карпик грам 300 (був втоплений). Настрій по при дощ і вітер пішов догори і добавилось інтузіазму... Ще через пару хвилин прийшов вусатий дядько попросити 20 грн за вудку, розказавши в кого сьогодні як клює і попросивши не експерементувати з закиданнями лишніх спінінгів пішов дальше. Каша продовжувала мовчати а макуха робила свою справу до 10.00 було зловлено ще 5 карпів, один десь 3кг, решта від 1 до 2,5 кг. Промокши до нитки(в буквальному сенсі слова), подивившись як трактор витягує з болота іномарки одна за одною, ми зібрались, сіли в НІССАН ІКСТРЕЙЛ :\m/: і виїхали з того болота, залишивши трактору ще десяток машин. :) Результат моєї рибалки 5 карпів, колегам нажаль зловити нічого не вдалось. Фото не робив через сильний дощ, зробив їх вдома, але шкода,що не відповідають правилам форуму. Отаким непоганим настороєм, наскрізь мокрим одягом і повуха в болоті, я для себе відкрив сезон по карповій рибалці 2010 :heey:
За це повідомлення автора Хочячек подякували: 3
Ben, vovik007, володя


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 26 червня 2010, 12:33
Друзі може хто недавно був, як там ситуація з ловлею риби, хочу поїхати на ніч.


Активний дописувач
З нами з:
13 червня 2012, 00:02
Повідомлень: 35
Звідки: UKR
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 29 серпня 2012, 11:33
Доброго дня Панове Риболови. Може хтось бував останнім часом на даній водоймі, знає ситуацію з кльовом?


Новенький
З нами з:
14 вересня 2011, 14:24
Повідомлень: 12
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2013, 09:58
Став спусти осінню 2012. В зв'язку з розмивання греблі і ремонтом дамби.


Новенький
З нами з:
10 жовтня 2011, 20:21
Повідомлень: 20
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 18 травня 2015, 20:45
Став спускали в 2012 році. Може за 2 роки вже можна ловити? Хтось має якусь інформацію?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 19 травня 2015, 12:36
Їздив мій знайомий недавно -клює дрібний карась до ладошки. :connie:
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.
За це повідомлення автора Sonic подякували:
sanyasan (21 травня 2015, 12:41)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: