Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 3 повідомлень ]
с. Оленівка, Гусятинський р-н

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 05 жовтня 2009, 11:04
На суботу запланована поїздка на Оленівку,
GPS-road-Olenivka.jpg по словам знайомого, який там був в четвер мені захотілося перевірити цей ставок, так як улови в них в плані щуки і окуня були непогані, хоча зразу попередив що можливі непорозуміння з місцевим населенням, так як вони вважають ставок своєю власністю, так що ми підготувались до цього вибрали місця альтернативної рибалки в плані неможливості порозумітись із місцевим населенням і в 6-00 компанія в складі трьох рибаків: Серьога(seryoja), Макс і Я подались у Гусятинський район.
Ставок знайшли не скоро так як дорога звертає з траси і полями треба проїхати коло 2км, швиденько розклалися попили кави і вперед бомбити. Поки я розкладався, Серьога вже вджигував шнурка, це добавило оптимізму і почалась рибалка, крупняк вперто не хотів нюхати ні залізо, ні джиг, навіть буратін, хоча на протилежній стороні ставу в камиші двіжняк крупна щука наводила непоганий, кастмастери і колебло майже долітали туда хоча поверталися без результатів %) . Обловивши декілька перспективних місць, вирішили поїхати в кінець ставу на дамбу
IMG_2205r.jpg в сторону с. Клювинці, так як зі слів знайомого, саме там була вся зловлена ними щука. На дамбі глибини до 2м, вода мутна, пополоскавши силікони, зловили пару матросів і шнурків, вирішили не втрачати часу і податись на с. Долина :heey:
П.С. Але за крупняком туда варта ще раз поїхати, бажано з лодкою.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 05 жовтня 2009, 11:16
Добавлю від себе..
Ставок великий (а саме довгий, по ширині - вузький), дуже перспективний + хороша природа, але є багато хороших місць де без забродів до води не приступити... щука водиться "різнокаліберна", дно порівняно чисте..
Ставок вартий уваги.. Як казав Паша, з лодкою там би був точно хороший улов :drill: :ops:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 26 жовтня 2009, 11:27
Вчора з колегою Кімичом повалили з надувною лодкою бороздити ставочок..... в 6.30 випливаєм, народу пока що не багото , всього три лодки :skrob: .
Ловили на поворотах, то десь метрів 400 від дамби. Кльов особо не спостерігався, я час відчасу витягував то дрібну щучку то окунців, більшиньких садив на кукан :spin: . Попоже розловили місце біля лапухів, але кльов то появлявся , то пропадав. Все через те , що лодок на ставі значно побільшало, і постійно повз нас шастали рибаки, то бутилки розтавляю, то живця шукають, то вних жердини в камиші заховані. Короче рибалку напастой наламували місцеві, але всеж таки чучуть рибки зловили, багато сходів було і пустих покльовок. В 11.00 поплили до берега збиратись додому. Щуку , щоб хтось зловив - не бачив, бутилки стояли мертво, на воби і селикон теж глухо.

25102009(004).jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували:
Т.Олько (28 червня 2011, 09:48)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 3 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: