Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 20 [ 290 повідомлень ]
с. Жуків Бережанський р-н

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 02 грудня 2008, 15:01
Дуже прикольний платний ставочок. коштує 40 грн але якщо казати , що ти з села Жуків то мона і за 25 грн :\m/: . Рибалив там два рази осінню. рибалка сподобалась, багато риби і завжди є шанс щось drill . Клює восновному на мікро-джиг та на маленькі воблери, проводка має бути повільна. Казали шо і вертушки працювали, але я пробував щось нейшло :-\ , можливо не те місце і нета година :) . Ось пару фоток з тих країв, щуку на 2.800 кг зловив колега Санька на воблера йозурі, точно моделі непамятаю але по формі такий як 66 але більший :)
фотки !!!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Новенький
З нами з:
05 грудня 2008, 11:38
Повідомлень: 15

Дякував (ла): 5
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2008, 15:16
2 питання:
-як туди добратися;
- ловити з берега треба чи з лодки?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2008, 15:29
Привіт !!! Став прикольний тільки платити там 40 грн нема за що!!!


Новенький
З нами з:
05 грудня 2008, 11:38
Повідомлень: 15

Дякував (ла): 5
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2008, 15:40
Протирічиш сам собі. Якшо став прикольний і там ловиться риба, то не гріх і заплатити!


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2008, 16:50
Виложую приблизну карту доїзду до ставка. Отже недоїжаючи до бережан направо, далі покарті, далі в селі жуків біля автобусної наліво (автобусна недуже замітна-стара совдепія) , далі їдемо 300-400м і дорога розходиться: піде асвальтом вверх-ліворуч, піде вниз по щібьонці праворуч. Їдем праворуч , ще метрів з 50-100 і побачим рибацткі машини, тут і зупиняємся, переходим через річку і вже на ставку. Як писав 40 грн а мона і за 25 якщо розказапи :\m/: . Якщо з живцем ловити то краще на дамбу (південна сторона ставка), якщо зі спіном то тре ходити кругом ставка і постійно пробувати, краще ловиться в камишах (північна сторона ставка). Ставок за день можна обійти два рази. приманки мікро джиг, воблери-окуньові, твіч. Вроді все......... :) забув- рибалка тільки з берега

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Новенький
З нами з:
05 грудня 2008, 11:38
Повідомлень: 15

Дякував (ла): 5
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2008, 17:24
А автобуси туди якісь ходять? Бо не знаю, чи вийде на машині поїхати...


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2008, 17:56
Зараз день короткий з 7.30 до 16.30 і того 9 год дня. Кілометраж туда десь з 65 км, автобусом точно будеш їхати мін зо дві години і того лишається 5 год на рибалку + ще всякі переходи...... Які автобуси туда ходять--- чесно ХЗ , знаю один Тернопіль -Бережани -через Зборів 11.50 з Тернополя- він тобі точно непідійде, бо пізно виїзджає..........
див ще тут http://com.te.ua/autobus.php .....................


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 06 грудня 2008, 22:01
завтра пхнемо на жуків, порvем там все :gan:
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 08 грудня 2008, 18:18
написав Pashtet
завтра пхнемо на жуків, порем там все :gan:

Шось нема звіту з жукова, там шо рибу вже всю переловили ?????? :clapp: :clapp: :clapp:


Активний дописувач
З нами з:
11 грудня 2008, 22:31
Повідомлень: 27

Дякував (ла): 3
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 17:49
Був я вчора в жукові.був там дуже сильний вітер який дуже сильно мішав рибалити.Після кожної проводки треба було чистити кольца від льоду.А руки аж посиніли.Побули там півтора години ні одної рибинки невпіймали.Хтось може був в чистопадах


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 22 грудня 2008, 13:45
В суботу на Жукові був Паштет і Максимус, щось звіту нема :( . Лан , Я напишу звіт як вчора були Я rc5-Ромка і Малий. приїхали ще затемно і зразу рішили по бутіку стоптати, :drunk: , пока топтали приїзджали машини одна заодною ,виходили рибаки і зразуж на ставок. Ми недовго думаючи теж ідем. Пішли ловити в кінець ставка під камиші, по приходу на воді тоненька плівка з дрібних кусочків льоду, але по ній ловити можна, і я почав тягати полосатих з свого любимого місця :) . Зловив десь зо пять і всі повалили до мене і почали тоже туда кидати, ну і звісно окунь зразу слєняв в камиш, коли побачив валом селекону :skrob: кльов, пропав.....
Пішли далі ловити по березі, рибаків багато, на малька маленького ловиться окунь, на більшого малька глухо, щука спить. Дойшли до річушки , що впадає в ставок. Тут я ще влупив пару окунів, А потім я пробив тєму на тій річечці, в отвес :hooked: на селикон дьоргаєш і :drill: :drill: :drill: часто витягувались 300 гр , до мене бистро прибіг Ромка , а потім і почали підтягуватись рибаки, окунь брав не погано, багато сходів, але і результ був. За годину лову на ріці вже небуло де стати :gan: Зустрів ще рибаків Горин Андрій м-ну Мисливець і його кент і повалив з ними далі по березі зі сторони лісу, де нічого ми не зловили. Бачив мужика , який сидів на живця, взяв одну десь на 1.5 одну на 1 і на 0.5 але все зранку. Отже десь з 12.00 кльов пропав , повернулись на річку, тут тоже вже глухо, всіх окунів витовкли або вони спати пішли :beer: . Третій наш рибак "малий" окунів неловив, він дорвався до саджалки , що збоку озера, сама перша і закоряжена, тут він видурив три шнурки. Вот така була рибалка !!!!
П.С. Завтра :beer: :beer: :beer:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 22 грудня 2008, 14:56
Ще добавлю до всього написаного.
На озері зі сторони лісу кидали на воблери, в мене була покльовка на Owner Cultiva - правда для мене невдало :(
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2008, 14:31
Вчора їздили в Жуків, і сподівались ще останній раз спробувати спінінг, :spin: (в складі Паштет, Макс, Іван і Я)
по приїзді побачили що став замерзший і ми подалися на річку яка втікає в став,і там –почалося... :newy: , правда не в нас з БОБом, а в Макса і Івана (ці партизани ловили як на зимовій рибалці :ribak: ) і, поки ми з БОБом
на містку займалися мікро-джигом Макс з Іваном накосили полосатих 200-300г, через годинки 2 ми підтягнулися до них і їхнім методом поповнили свої запаси полосатими, під обід стало холодніше, мерзли кільця на спінінгу, шнурок, і в 13-00 ми вирішили збиратися додому, по дорозі до машини бачили як рибаки вже розставляли жерлиці і ловили окуня повним ходом.
Так що виходить того дня ми закрили сезон спінінга :spin: :flag: , і відкрили сезон – зимової рибалки! :ribak:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2008, 15:16
І я ще додам, засікались деколи монстри :ops: :ops: :ops:

:spin:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 01 січня 2009, 23:33
сьогодні їздили в Жуків, БОБ, 2-Макса, Саня і Я, вертались коли вже було темно, щуку зловити не вдалося :pardon: , хоча було пару моментів, але після обіду відірвались по окуню 200-300 гр так як ніколи :nyam:

Продовження завтра...
Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 20 [ 290 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron