Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 5 з 20 [ 290 повідомлень ]
с. Жуків Бережанський р-н

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 19 жовтня 2009, 17:40
ОГО,та ви окуньо-маньяки :lol:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 22 жовтня 2009, 14:57
Я ще такого кльову окуня цього року не мав. Бувало десять проводок підряд- десять окунів. Більших можна було лиш вимутити на більший селикон, на малий селикон - децили, мікрушні воби - теж децили. вертухи мовчали. За рибалку було виловлено більше сотні. Бачу з похолоданням - полосаті пожвавішали, тре на Івачів зганяти, там тоже є суперові екземпляри!!! :BYE:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 16 листопада 2009, 19:05
...Субота, будільнік 5-00.......Старт в шостій(Я і Кабан).......на ставі в 7-10. Тільки но почало розвиднюватися. Підїзжаємо до стоянки і о... диво!! Ніоднісенької машини !!?? =-O . Нас почали брати сумніви. Може щось змінилося і народ не їде.? Підходимо читаємо обяви на дошці. Та ні, все по старому. Але тут бачимо, до нас вже чуть не бігом прямує сторож. А на вкруги красотіща!!! Вітру немає, озеро, як зеркало, несильний туман над водою. А на воді великі білі плями лебедів і безліч темних цяток качок. В черговий раз пожалів про відсутність фотоапарата.
Сторож виписав квітанцію, ми накачали лодку, зібрали спіни і уперед.....
Перша зупинка, метрів 40-50 від берега - вода прозора, що скло, таке відчуття, що лодка в повітрі висить. Почали обловлювати по кругу. Десь на 3-4 проводці в Кабана удар, і буквально секунд через 30 у мене вихід щучки за вобом. Ну думаєм не все так погано, як ото читали на львівському форумі. Але далі глухо. Вирішуємо рухатись до камишів.
Біля камиша вода вже зовсім не така прозора, як по середині озера. По кромці камишів то там , то сям щось ганяє малька. Це нас радує. Але всі наші спроби - без успіху. Видно активність хижака, а брати він не хоче, по при зміни і приманок і кольорів і проводок. Попробували вертикальну проводку на невеличкі твістерочки, зловили декілька окунців, ну зовсім некондиційних і лиш одного грм на 150.
Поплили далі скізь камиші. Вода знову прозора і глибина від 20 до 50 см. На дні все, як на долоні. Пливемо, а перед лодкою, з постійною регулярністю втікають щучки. Одна ( явно поза кило) навіть стояла головою в кропивці, а хвіст ззовні, страус та й годі :) . Я її хотів підсаком зловити, але трошки необережно - втікла.
Біля берега за камишом, пробуєм мілководні воби, інше тут ну ніяк. Води над водорослями максимально см 20-25. Після півгодини невдалих спроб, мені все ж таки сідає одна, але так мяко сідає, що пару оборотів катушкі я думав, що зацепив кропивку, і вже метрів за 7-8 до лодки дає про себе знати. Шкода,.... зійшла.
Дальше пливемо під берегом зі сторони лісу. Ноль і ноль.
Знову ми на середині. По часу то вже година друга дня. Кабан ловить щучку десь на пів кіло. Через деякий час ще одну. Потім я витягую карандашика під 200 грм, назад його у воду. Було ще декілька ударів. Сонечко сідає, ми сходимо на берег.
Поки я займаюся лодкою, Кабан вирішив перевірити канал на наявність окуньків. Через 5 хвилин ...- .... вертається, на твістерок сіла щучка-кілушка, це бонус :fish: на прикінці рибалкі.
От так ми відрибалили після пятниці 13. Може і кльову такого не було, як це би хотілося, но погодка нас побалувала і відпочили ми на всі 100% :YAHOO:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 16 листопада 2009, 21:40
Ну, на рахунок щуки не дивно, вона зараз майже ніде не ловиться, але куда дівся окунь??? :(
В цей час рік назад там його просто тьма була і ловився на все підряд.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2009, 20:51
Рибалка у Жукові сьогодні не радувала зовсім, Рома і Макс, також не взахваті %)
За 10 км до ставка настрій підняли наші доблесні ДПС-ники, потім ще шнурки весь ранок мазали по приманці >:o
На дамбі покльовував окунь 50-150гр., але сильний боковий вітер недозволяв зробити контрольовану проводку, видував моно в дугу, спостерігаючи за якою можна було побачити покльовку. Бачили поплавочників з живцем, в одного в садку плавали складені майже пополам 2 крокодила, 2 і 4 кг приблизно. На завершення трохи фоток.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 16 грудня 2009, 14:11
Може в когось є мобільний до сторожів на Жуків? Буду дуже вдячний!
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 19 грудня 2009, 21:50
Зимовий сезон 2009-2010 ми з Кабаном відкрили :ribak: в Жукові. Вирішили відірватись по повній, до 8 ранку розтавили жерлиці і присіли з балалайками на окунька. Окунь не заставив себе чекати, клював справно. Екземпляри попадались різні від 20 грм і до 300 грм, але частіше клювали окушкі стандартного зимового розміру 100-150грм. до вечора наловили по пів пакета А от жерлиці мовчали цілий день, чудом виловили одного карандашика грам на 300. Народу по при свято на ставі було достатньо. Вся рибальська тусовка проходила біля камишів. На відкритий лід мало хто виходив.
Кого цікавить інформація: товщина льоду в Жукові на 19.12.09. - 7-8 см. Вартість: 40 грн жерлиці, в районі 10 шт, можна більше, але без фанатізму ;D (за ці гроші можна паралельно і на балалайку ловити), і 30 грн балайка.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 06 січня 2010, 11:09
Вчора відвідали жуківський ставок, лід вже був нормальний від 5-6см в кущах до 10-12 на чистому.
Жерлиці стріляли кожних 15-20 хв, але безрезультано, мілка щука ганяла живця але жерти його не хотіла.
Балалайки ловили мілкого окуня, але дуже слабо, хоча пару боцманів вговорили, а в обід і під кінець рибалки порадували жерлиці, і краснопера 200-250гр.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 06 січня 2010, 14:02
Мда щось Жуків за останній час не дуже радує рибалок своїми трофеями невже рибний ресурс там вичерпано :(
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 12 січня 2010, 23:16
Жуків -08-01-10(Макс, Гор і Я)
Трохи із запізненням пишу звіт, так як і часу не було, а скорше і бажання. Цього разу Жуків знову особливо не порадував, хоча до жерлиць бігали кожних 10-15хв, шнурки 150-250гр просто сходили зрозуму, можливо і живець трохи мілкуватий був. З реалізованих 6 шнурків, купа сходів, і одна нереалізована(по дурості) 1.5-2кг. Не даром кажуть, що або балалайка або пасеш флажки, в результаті і балалайка толком не відловилась і жерлиці стріляли безконтрольно.
Хоча в кінці порадували 2 краснопери, напевно скоро почнеться жор, якшо не влуплять сильні морози. Окунь цього разу був дуже прошений, десяток 50-100гр і парочка 200 грамових.
Фотка тільки першої краснопери, а загальну зробити не вийшло - сів акумулятор, в цілому не рибалка а сплошний ОП,.... а все почалось із туману, із=за якого ми кругами ходили по ставу коло пів години а можливо і більше поки добралися до місця.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 17 січня 2010, 20:51
Сьогодні (18.01.10) Я, Дімон і Кабан відвідали цей досить відомий ставок. Ще затемна, десь година 7 ми приїхали на місце, до світанку розтавили трошкі більше 20 жерлиць на троїх (непамятаю точно скільки було в Дімона) в камишах, а потім присіли недалечко з балалайками. Пів девятої піднявся перший прапорець, трошкі спринту, вдала підсічка і півкілошка на льоді - непоганий початок :good: Що до окуня, в камишах кльов був шикарний........ але :'( клювали виключно 20 грамові екземпляри). Я вирішив вийти на вільний від камиша лід, і не прогадав, "боцмани" там також неловилися, но окуньок йшов крупніше (80-150 грм) і йшов досить так жваво. Там же зловив і одну краснопьору (150 грм), Кабан рядишком вилов краснопьору на 300 грм. В Дімона за цілий день прапорці піднімалися 17 разів (він спеціально рахував ;) ) реалізовано було тільки три. Ще одну він виловив на мормиху і ще одна зрізала йому цю саму мормишку :laie: . До речі, сьогодні ловля щучки на мормишку була тоже досить результативна, в мене щучка також зрізала мормишку і це була явно не 200 грамовка, я її підтягнув під саму лунку і мав можливісь декілька миттєвостей її споглядати - але, але, але :(
Було б чудо, якщо б я її витягнув на леску 0,1, та й ще без поводка. І ще, вже під вечір просто висмикнув з лунки карандашика грам на 100.
Саме цікаве було вже "на квітку". Темніє, вже починаємо збиратися і тут "вспалахує" прапорець в самій гущі камиша - бігом туда, Кабан присідає біля жерлиці, акуратнєнько підтягує шнур... підсічка, есть. Щука навіть з першого разу в лунку не попала, екземпляр попався трошкі менше 1,5 кг і опір з ї сторони був відповідний.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 17 січня 2010, 22:12
Класно порибачили :good: . Я цього тижня пасанув.... аж самому дивно =-O
п.с. пора б і фотіком завестись ;) . старий ремонту не підлягає???


Активний дописувач
З нами з:
11 грудня 2008, 22:31
Повідомлень: 27

Дякував (ла): 3
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 22 січня 2010, 21:53
У вівторок 7-00 вже на льоді поки дойшли почали розкладати жерлиців 8-25 був перший вистріл мій друг виловив 300-грамову щучку.Рівно в девятій годині по графіку почалися стабільні покльовки щучки десь від 200-700гр .І так продовжувалось до 13-00.Від 13-00 до 14-00 повний галяк в 14-30 дивимось вистріл мій друг підбігає до моєї жерлиці (думаючи шо то його)підбігши ближче ми бачимо шо катушка на жерлиці набрала не реальних оборотів вимотала майже всі 15-м.Підсічка Є мій друг дає мені лєску і я чую по натяжці лєски шо там трафєй не менше трьох кг тягну,тягну і вона тоже не відстає рветься на повну АДРЕНАЛІН вишибає.Ближче до лунки я бачу шо влунку вона не влізає одна спроба друга на третій спробі показується в лунці похоже на камиш =-O але це як виявилось це був хвіст =-O =-O =-O потом голова з двома зубами висадившись ми відбігли від лунки понявши шо це був бобер або андатра.Він почав знову вириватись на волю зловивши лєску тягну його до лунки бачимо шо він зачипився за хвіст мій дрпуг порадив накрити лунку ногою і відчипити його.Так і зробили відчипивши його він почав бушувати бити головою в ногу так сказать ДАВАЙТЄ ПОРІШАЄМ ПРОБЛЄМИ.Продовжувалось це десь біля 5-ти хв він здався після того ми ше мали на двох 7 вистрилів до вечора Крім того зловили окуня десь по 30-40шт від 50гр до 250гр натому наша рибалка закінчилась хочемо ше на вихідні відвідати цей ставок може хтось хоче приєднатися буде ше як мінімум 4-місця вільних


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 23 січня 2010, 18:10
Історія про ТРОФЕЙ :good: , особливо після слів .....
Цитата:
трафєй не менше трьох кг тягну,тягну і вона тоже не відстає рветься на повну
:D :D :D


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 23 січня 2010, 23:44
написав Dimon
.... потом голова з двома зубами висадившись ми відбігли від лунки понявши шо це був бобер або андатра.....

Тарсік тепер ти не один :) . Скажу так, один раз це випадковість, два раза вже смахує на закономірність, так, що треба робити висновки, можна і шапку :fishtale: жерлиці ставити :)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 5 з 20 [ 290 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: