Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 4 з 20 [ 290 повідомлень ]
с. Жуків Бережанський р-н

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 27 вересня 2009, 14:44
Саме сьогодні і саме зараз там мають бути "наші" рибаки. :heey:
Відпишіть звіти по приїзду :bravo:
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 27 вересня 2009, 20:38
Наскільки я знаю,там точно нині зібралася майже вся фішінг-клуба.ПОРВУТ жуків.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2009, 15:33
написав Паша
Саме сьогодні і саме зараз там мають бути "наші" рибаки. :heey:
Відпишіть звіти по приїзду :bravo:

Приїхав в Жуків в неділю десь пів третьої. Зразу ситуація якось обнадіяла (коли почав на березі розкладати спінінг побачив рибака який ніс десь 12-15 карандашів (0,3-0,7кг) і одну щуку десь до 2-х, крім того Було видно як щука та окунь ганяє малька)
Почав кидати на силікон на плитах. Але поняв що так як глибина між ковром трави і поверхністю води десь 0,5 - 1м, то силікон повинен бути максимум лайтовий,щоб не збирати трави. Зважаючи на те, що тест в мого спінінга 10-30 (приблизно 7-20 реальний), прийшлося перейти на інші приманки. З тих приманок які я мав і міг більш-менш нормально провести були два попери(рапал і джексон) і рапала джойнтед. Спочатку почав ловити на раполовський попер. Десь після 3-го чи 5-го забросу на катушці "борода", почав розмотувати... розмотував, розмотував і в всеж таки порвав. Продовжую ловити... після декількох закидань знов "борода", тут вже прийшлося міняти катушку. Якщо на попередній катушці стояв шнур фаєлайн 0,12 то на новій 0,17+менший діаметр шпулі. Все це зменьшило дальність закиду :( . Після заміни катухи пішов в інший кінець озера (до камишів) там почав ловити джойнтедом (колір під окуня вага - 7г вроді) зловив 3 карандаші , двох відпустив(150-200г), одного взяв (300-400). Було ше пару виходів мілкої щучки на воб. В надії на шось крупніше пішов лісом назад до плит. Біля лісу і на плитах нічого не зловив :( Зібрався і поїхав.
Висновок: На Жуків треба мати лайт або УЛ, широкий вибір приманок з глибиною проводки до 1м, регулярно перевіряти шнур на предмет скручення, треба було залишатися в камишах і надіятись, шо попаде шось крупніше.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 вересня 2009, 10:12
Повідомлень: 77

Дякував (ла): 111
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2009, 19:08
Був у Жукові в суботу 26.09 ловився виключно "карандаш" до 500 гр зловив 3 шт., та окунець 200гр 7 шт. все зі сторони лісу. Мепс 3. Після похолодання буде краще :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2009, 19:42
Наша поїздка..
(Я, Юра(yge0607) і Pashtet) виїхали з Тернополя десь в 5:45.. приїхавши на став де нас застав силиний туман, оплатили квитки і пішли в сторону дамби, розклалися і почали полоскати силікон, але шось результату не було, пробували манячки, вертушки результат - 0... Pashtet настойчиво джигував з дамби і через якись час реалізув шнурка... ми з Юрою вже подумали, що кльов почався і вирішуєм збиватися з мурдування манячками окунців в річці :) чіпляєм силікон і з думкою, що заро підуть шупаки починаєм обловлювати дамбу і окружних 30 метрів, але результату так і нема... міняєм приманки, кольора, розміра, результат знов нульовий, Pashtet пішов пробувати далі ловити і через деякий час приходить з кілушкою :) настрій знов піднятий, АЛЕ!!!!! коли він хотів її зачіпити на кукан, вона вискользує в нього з рук і скочується по плитах в воду ііііііііііііііііііііііііііііііііііі попливла у рідну стихію.. =-O :'(
туман вже почав потроху розсіюватись а в мене кожних 1-5 заброса борода і то так путається шо тре різати, поки розчихлив, шо то через те, що дужку засильно закрутив болтами і вона до кінця не скидалася і шнур попадав не на ролік і при твічі путався.... троха попустивши вінтика все стало гуд але лишилось на шпулі десь кого 20 метрів шнура :'( але ловив далі..... після того як пройшов туман потроху почали вішатись карандашики багато з яких ми "топили".. але нормальної щуки так і не бачили, манячки далі в ігнорі... половивши в дамбовій і ближніх її областях вирішуєм пообідати і йти обходити ставок...пістя обіду берем птики в руки і потроху йдем по березі обловлювати став.. по ходу попадаються дрібні шнурки і час від часу окунь, шось риба себе не дуже проявляла ударів багато - толку мало вода в тій частині, що коло дамбі була дуже прозора багато було випадків коли вже вів воблер і бачучи його бачив як його атакувала щучка, але було таке враження, що вона його просто головою била.. в дальній частині ставу за камишами (там вода була вже мутніша) бачимо двіж на воді, там щука активно товкла малька, але кинути і провести приманку було дуже важко так як там дуже заросле місце, поки Pashtet на більш чисто місці вимучував окунців мікроджигом, я прбобую в тих зарослях бомбити попером але особого результату не було один раз був вихід за попером, удар ііііііііііііі - 00000000000... пішли пробувати далі обійшли зі сторону ліса і почали кидати, в мене знов непруха... відстрілив свій самий улюбиніший воб йо зурі аіле магнет (ф) 7см... чіпляю куплену день перд тим рапалу ікс-рап і на перших декількох забросах беру дрібну щучку спінінгуєм далі результат - 00000000...
і тут Юрі який кидав силікон розміром десь 15 см =-O шось сідає на гачок =-O :drill: і за мить на берег вилітає карандашик десь коло 20 см довжиною :krazy: :p :pleasantry: :ops: :D :D :D
по словам Юри силікон такого розміру був куплений дл івачівских крокодилів :ops: сміялись довго....
обійшовши весь став на дамбі на тогож рапалівського воба я взяв ще одного шнурка, пручався сильно :bravo: Хлопці вже думали підсак розкладати і зном посміялися коли "міні" щука опинилась на березі....
поскладалися, до машини... і до дому... береговий спінінг в той день майже в усіх результату не дав, а ГОР з компанією на лодках то нормально відловились...
от така цікава в нас виявилась поїздка, я там був перший раз і хоть хороших екзесплярів там не наловив, але мені там сподобалось.... цікае місце, хороша природа, рибалка спицифічна, 200 грамові шнурки так пручаються, що і їх цікаво ловити.....
В той день погода або тиск, температура якись не такі мабуть були, бо в Івачеві також казали "непруха" була.. бачили стаї великих окунів, кидали їм під ніс все шо в коробках мали, а вони нереагували..... щучки так само....


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 18:48
Повідомлень: 55

Дякував (ла): 23
Подякувати: 21
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2009, 21:11
А ось і наш звіт.
На ставку були десь біля 7:00 ранку. Туман, багато машин і рибаків і білетики на вході. Заплатили з GORом 100 грн за лодку і вперед. Відплили від берега 30 м і розчинились в тумані, де беріг, де ми? Почали кидати, вода прозора і внизу видно коврик з водоростей, глибина десь 1-1.5 м. Вирішили почати з Heddonа і впринципі не помилились. Водорості чіпляє мало, зловили парочку шнурків. Міняємо приманки. GOR вчіпив йозуріка окуневої розкраски і ось вона перша щучка на кукан. А я в той самий час вчіпив твістерок червоно білий і теж "екземпляр".
Зробили фотосесію.

gukiv1.jpg
Ловимо далі, шнурки попадаються регулярно. Я зловив на на твістерок кілограмовку і окуня 200 гр на Heddonа . Дуже важко ловити джигом постійно чіпляються водорослі, треба дуже акуратно проводити і це скоріше получається твіч, тай селікон треба малого розміру. З воблерів краще всього працює Heddon (хоча інакших поверхневих ми немали). Вертушки теж можна 1 та 2 номери, мною зловлено декілька шнурків і один сход більшої.
Плавали по всьому ставку, поки був туман не знали куди пливемо, а коли почав розвіюватись поплили до камишів.
gukiv2.jpg
На підході зловили по щуці десь до кілограма, обидві на Heddonа.
Далі ловили в камишах, вода мутна, глибина 1 м. Дно чисте і можна використовувати любі приманки і джигувати, водорості на гачки не вішаються. Особливих результатів немає, багато ударів, а результат 1 щучка 800 гр і окунь 150 гр. Хоча хижак і ганяв малька, але це переважно в самій гущі очерету, кинути туда немає можливості.
Пришвартувались до очерету обідати, я по ходу закинув поплавчанку на хробака. Кожні дві хвилини окунь або краснопера тараньочного розміру.
Далі знову поплили на середину ставку, вода по ходу ставала прозоріша. Десь напроти заходу до озера (табличка з інформацією) ловили до кінця дня. Багато ударів і підходів щуки, бачив як солідна підійшла до воблера ткнула носом і поплила далі. Знову пару шнурків і одна 700 гр (знову на червоний з білим хвостиком твістер).
А ось мій "трофейний" екземпляр :heey:

gukiv3.jpg
Результат:
GOR - щучки 1.6, 0.8, 0.7 (важив)
KABAN - щучки 1.0, 0.8, 0.7 (на око)
Висновки: рибалка на ставку не погана, але трохи дороговато.
Приманки - воблера краще поверхневі заглубленням до 1.5 м, селікон невеличкий з 2-3 гр джиг головками, вертушки 1-2 номерів.
Перспективні місця (для лодки) - центр ставка де вода прозоріша і можливо дальній кінець ставку з очеретом.
Розчарування - де той окунь????!!!!
А взагалі супер, все сподобалось погода, природа і рибка!!!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2009, 08:55
На рахунок окуня підтримую, екземпляри в 50-150гр мене не радували зовсім, сторожа казали що самі не розуміють де пропав полосатий нормального розміру =-O , а взагалі рибалка вдалась, незважаючи на мікротрофеї :)
Зображення

Новенький
З нами з:
10 червня 2009, 09:30
Повідомлень: 5
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2009, 09:52
Хто скаже а зы своэю лодкою на став пускають?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2009, 10:03
Тільки зі своєю і пускають.
Ціна питання 100 грн.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 30 вересня 2009, 11:43
написав Ben
..............., треба було залишатися в камишах і надіятись, шо попаде шось крупніше.


Підтримую! ;) Там шнурки і окуня були дуже жваві, відповідно і щось велике могло вскочити.
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 11 жовтня 2009, 20:59
Сьогодні відвідали Жуків. Дуже багато народу =-O 7:30 перші заброси. Вішаються окуні і щурики :hook: Сама більша щука 500 гр. більших не було. Нині взагалі з великою щукою глухо. Обійшли ставок поколу "в пошуках щастя". Народ активно товк краснопьору на кукурудзу. Десь коло 12:00 кльов обрізало. Пішли до машини обідати. Потім далі кидали. Глухо. Через деякий час кльов відновився. Почали попадалися окунці від 50 до 150гр. і караддашики :laie: Почав падати дощ. Поїхали додому.

P.S. Незважаючи на те, що погода вкінці підвела, і небуло великих щук, і плана рибалка, і я тут перший раз - рибалка ДУЖЕ сподобалася. Зранку окунь товк майже на кожній проводці. І з карандашиками боротися тут важче, ніж в звиклих місцях рибалки :spin:

Висновок:
Де не "працюють" електровудочки і браконьєри з сітками - ловити рибу одне задоволення!!! :ribak:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 12 жовтня 2009, 14:31
В п'ятницю seryoja, Pashtet, Макс і я почали точити гачки на Жуків. В суботу в 7 ранку були на ставку по пивши кави почали обловлювати дамбу де сиділи вже рибалки і товкли краснопірку гіганських розмірів :ops:. Риба мутант я давно таких карасів не бачив як там краснопірка. такий тиск краснопірки був, що бідна щука напевне побоялась підходити до берега щоб часом її не задавили :) покидавши годину часу біля дамби
IMG_2237t.jpgя вирішив піти покидати з сторони лісу. і в якійсь мірі не прогадав брав мілкий окунець і щучка. вдалося виловити одну щучку на 0.5-0.6 кг решта все мілке було рибаки які були на човні теж були незадоволені своєю рибалкою вних теж покльовувала мілка риба. в обід я зустрівся біля комишів з seryoja, Pashtet, Максом де Pashtet показав мастер клас ловлі щуки за декілька проводок виловив 2 щучки по 300 грам. пів годинки трапези і відпочинку і ми знову в бій. недалеко від нас рибаки ловили щуку на живця оригінальним способом. (їх оригінальність проявлялась в тому, що вони не закидали живця з берега а завозили на човні) але рибалка була досить ефективна наскільки я бачив то в них було декілька непоганих екземплярів в районі 1.5 кг. покидавши ще трохи біля комиша рішили повернутись в сторону дамби. і в якійсь мірі не пожаліли щука почала брати активніше умудрялися з одної точки виловлювати по 5-6 шнурків. Рибалка почала приносити задоволення. половивши до 6 години вирішили, повертатись додому.
Висновок: Відпочили на славу задоволення отримали на всі 100%.
Ну і на закінчення "Если только жив я буду, чудный ЖУКОВ навещу" :)))
Фотографії з рибалки будуть пізніше

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 12 жовтня 2009, 14:50
да рибалочка позитивна вийшла.... вражень во :ops: , риби во :ops: , настрію тоже :ops:
мдя а ті мужики цікаво на живця ловил... шось типу зачіпляли на березі, відвозили на лодці, після підсічки з берега діставали рибу з води на лодці.... :good: хз але процес виймання риби який ми спостерігали був хвилин 15... думали, що там крокодил в них сів але.. :krazy: :D :fishtale:
ще був цікавий дядько, який дьоргав (походу на штани) з дамби зразу на дві вудки :hook: =-O
аааааа і ше негрів бачили, які підійшли до нас тримаючи щуку з воблером в пащі з проханням допомогти її зняти з трійників :D =-O страшна жуківська щука виявилась для них.... не те, що якісь там їхні баракуди :D


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 19 жовтня 2009, 11:52
Субота, 17-го жовтня, цього холодного ранку жуківський ставок зустрів нас тишиною, вітру не було, так само і не спостерігалась активність риби на поверхні води, тому зразу подались до камиша.
IMG_2253r.jpg Полосатий брав дуже слабо, калібр 50-150гр, що здивувало, в фавориті був прозорий білий, машинне масло. До обіду насмикали по 2 десятка матросів, пару шнурків. На дамбі окунь брав майже на кожній проводці але, розмір не радував
IMG_2259r.jpg і окунь і шнурки були обліплені п"явками тому знову вертаємось у камиш. Від такого кльову я почав експерименти з приманками які у мене лежали в коробочці без діла на протязі року і тут в руки попадає GRASS MINNOWЗображення від ECOGEAR, яка валялась уже другий сезон на шарнірній підгрузці, закидаю у воду, гра мені зовсім не подобається, приманка завалюється на сторону, міняю шарнір на головку 0.5гр і вперед, заброс, пауза 4-5сек, і зразу фіксую по шнуру покльовку, приманка ловила окуня тільки на вільному падінні, тому я присів на берег і продовжував есперименти
з цією приманкою і тут влітає щука до кілограма, фрікцион налаштований на окуня 200-300гр =-O , швиденько затискаю, підвожу її до берега і тут вона дає розворот і вертається у свій камиш, це вже другий випадок коли послаблений фрикціон не дав мені змоги реалізувати щучу покльовку. Рядом Бодько ловить окуня, через деякий час і в нього влітає зубаста, в нього друга історія, фк поводок довго не витримав щучих зубів. В результаті - відловились по мілкому окуню, по щуці два схода, похолодання зробило свою чорну справу.


IMG_2268r.jpg
П.С. Чекаємо коменти Роми і Бодька.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 19 жовтня 2009, 13:38
Вставлю совїх 5 копійок рибалка цих вихідних мені не дуже сподобалась, щучих покльовок було мало а вот матроси жадібно хватали все що рухалось :) З сторони лісу була виловлена одна щучка десь приблизно 200 грам на якій сиділо велика кількістю п"явок. хоч і рибалка платна але мені рука не піднялась садити її на кукан відпустив в рідну стехію :) на протязі дня було виловлено ще декілька шнурів які були відпущені.

Хлопаки які сиділи недалеко від нас на живця на протязі дня теж не мали покльовок приблизно в 3 годині їм вдалось вговорити одну 1.5 кг щуку.

Висновок: Жуків 17 числа показав нам комбінацію з трьох пальців по великій щуці :)))
Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 4 з 20 [ 290 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: