Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 33 повідомлень ]
с. Нижній Івачів

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 08 січня 2010, 15:37
Годину назад як тільки приїхав :) . Поки діти сплять пошуріку пишу звіт. Зранку з колегою Серьогою в 9.30 добрались до води. Спроби на протязі години шота зловити результату не дають. Джиг , воблери: все мовчить, лише час від часу на магалона вішались шнурки, які відпускались. Прикольно було за ними спостерігати , як вони магалона атакують: воблер тримаю нерухомо, як тільки ним потрясу чучуть - шнурок одразу з бешеною скорістю іде на атаку і головне шо частіше мазає ніж хватає приманку. (п.с. пацани треніруються :laie: )
Переміщаючись по річці на одному місці заробляю ударчик і сход, бистрий перезаброс в те саме місце, пару потяжок магалоном і щук повторяє атаку.....

Радує шо хоч шось вже зловив :pleasantry: . Спускаючись вниз по течії і обловлюючи перспективні місця ловлю ше двох шнуриків. Чесно кажучи рибалка сьогодні чимось крупнішим не радувала :write: . Пізніше вже ближче до обіду добрались до цікавої заводі з меляком і камишом побокам. Перша ж проводка по цьому місці і щучка в 400 гр вже виважується :drill: , пізніше опять і опять і опять і вобшем з тої заводі витягнув 5 щук + сход чогось покрупніше. Маленькі поплили підростати. Колега Сергій теж на селикон вговорив одну на 600гр. Ось так сьогодні порибачив :sun: .

08012010(003).jpg
п.с. зранку шнур на шпулі помастив оливковим маслом. Результат експеременту - шнур необмирзав взагалі, лише приходилось кольца чистити+!!!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 08 січня 2010, 17:11
Вітаю! Класно порибалили! Гума мовчала? У нас тут щука бастує зовсім!!! :(
Кільця я змащую універсальною силіконовою змазкою у балончиках. У мене такий самий КінгФішер, то навіть ранінги при -10 не обмерзають по 2-3 години! ;)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 08 січня 2010, 17:18
написав Sasha
Вітаю! Класно порибалили! Гума мовчала?

Колега ловив виключно на гуму, то всеж таки одну жирненьку вговорив. Я особо гумою не заморачувався, так як вся робоча пообривана :) . Вот в неділю планую зїздити порибачити, то завтра піду таритись резиною. Слідуюча рибалка буде присвячена гумі ;) .
Селиконуву змазку чи спрей тоже хочу купити , але ніяк руки не доходять.... свята .... свята :drunk:

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 33 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron