Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 23 [ 343 повідомлень ]
с. Домаморичі Тернопільський р-н

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 18:28
Рибалив в середині літа-перша вилазка на карпа в цьому сезоні і як видно остання!!!! Рибалка на ставку платна 50 грн , без машини, тільки на 2 поплавчанки, з собою додому можна взяти 4 кг карпа, за кожний слідуючий кілограм доплачуєм 15 грн. Ось такі там розцінки, але риби валом. Я спочатку закинув поплавок біля поплавка, а колега каже, ти гоніш :fool: . я сміюсь, але коли пішла покльовка все було ясно, я наново ремонтував дві вудки :skrob:
Загалом кльов був сильненький, але так як ми попивали горілочку і закусували білими грибами котрі ростуть на березі ставка , то більшу половину покльовок провтикували. Рибка там водиться: карп від 500 гр до 2 кг, товстолоб, щука але маленька 300 гр, доречі якось би вибратись туда на щучку ............. :drill: . тре з власником порішати :sun:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 17 травня 2010, 19:14
«Танкі грязі не бояться» з такою думкою четверо рибаків- екстремалів (зважаючи на те, яка погода була вчора зрання), а саме Kaban, Dimon, Vlad і я, вже в четвертій годині були на ставку. Найперше, що зробили, це захистили п’ятачок берега від дощу, натягнувши тент.
Після цього вже кожен взявся за свій «конструктор»: спінінгі, катушкі, стойкі, монтажі, сигналізатори і інше. Перший заброс зробили десь біля шостої. Коли все основне було зроблене, в більш менш нормальному комфорті розмістилися під тентом поснідати, попити кавусі і :beer: «до кавусі». Так і сиділи під тентом, одним вухом прислухаючись чи не пікне бува сигналізатор. Навпроти нас (трошкі так далеченько) розкинула свої снасті інша група рибаків. Нашу увагу привернула їх ранішня активність, то один, то другий кидається до води з підсаком, в них вже пішла «жара». Нас це спочатку порадувало, але минула парочка годин і почала тихенько давити «жаба» - в нас до сих пір ні однієї покльовки :'( .
В годині девятій нас на деякий час покинув (по роботі) Vlad , а через деякій час вже та, інша група рибаків зазбиралася додому. Вимокші, но щасливі і з уловом :ops: , вони пройшли повз нас. А в нас ні однієї покльовки, вже приходили думки заняти їх місце, але при такій погоді міняти місце дислокації було трошкі не комфортно.
…. На кінець то десь близько десятої ранку запікав мій сигналізатор, з максимальною швидкістю (наскільки дозволяла квача під ногами) підбігаю до своїх спінінгів – підсічка, на другому кінці лески щось завпиралося, недовге виважування і перший карпік в підсаку, невеликий зеркальний, близько 1,5 кг. Початок положено. Ще одна покльовка відбулася хвилин через 20, але на перших метрах виважування-сход. Слідуюча покльовка – О!!!, вже щось вагоме, спінінг в дугу, повизгує фрикціон, почалася боротьба (ну дуже приємні відчуття). Я його підвів майже до самого берега, але зібравшись силами коропчук змусив мій фрикціон заспівати, і під кінець цієї арії досадний сход. Слідуючого карпіка все ж таки було змушено завітати в підсак – красавец чешуйчатий карп :good: на 4,3 кг.
Далі були покльовки, були і сходи :( , і холості підсічки, але більше було результативних виважувань. Під кінець рибалкі на нашому рахунку було 11 карпів, самий малий (перший) 1,5 кг, найбільший 5,3 кг, а решта розділили нішу між 3,2 і 4,5 кг.
По правилах цього ставка кожен взяв собі по одній рибині, а решту віддали господарю. Першу півторашку Vlad власноруч відпустив підростати.
Але насправді діло не в кількості кіло риби, яку ти забрав додому, а в позитиві який ти отримав від самої рибалкі, в задоволенні від кожного ривка до спінінгів при писку сигналізатора, від виважування чималої риби, від «хто кого» коли ти стараєшся завести карпа в підсак, а він раз, другий, третій заставляє визжати фрикціон, але в кінці здається, і ти отримуєш перемогу або навпаки коли риба полишає тебе в дурнях,а ти набираєшся досвіду :skrob: і ясна річ від компанії (в поганій компанії і рибалка не в радість).

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора GOR подякували: 10
Ben, FAst, kaban, rc5, seryoja, SFox, Tolik, under, Паша, володя


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 17 травня 2010, 19:20
GOR!! Кльовий звіт!! приємно читати!! я аж захотів карпика половити :YAHOO: ато всьо спінінг, нахлист, тре буде якось і таку ловлю спробувати...


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 17 травня 2010, 19:25
І на що ж такі красавці клювали ?


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 17 травня 2010, 22:11
написав GOR
на нашому рахунку було 11 карпів, самий малий (перший) 1,5 кг, найбільший 5,3 кг...

о це так результат рибалки...
напевно найпотужніжий який я зустрічав тут на форумі в звітах :krazy:
:laie:

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 18 травня 2010, 08:58
написав Володимир
І на що ж такі красавці клювали ?

А клювало на нашу рідненьку макуху. Нехочу нічого поганого сказати про ловлю на бойли, але практика показує (в мене було закинуто 2 спіна, 1 макуха, другий на експеременти з волосяною оснасткою), що макуха перемогла з рахунком 4:0. І ще, ходять багато розмов, що гачкі макушатніка травмують карпа, зацепи за зябра і т.п. Небуло такого, спеціально наблюдав в якому місці гачкі, так от гачок зачіплявся або за нижню губу, або за кутик пащі. Але це вже розмова в іншій темі, хай вибачить мене адміністрація форуму за флуд ;)
За це повідомлення автора GOR подякували: 2
Tolik, Володимир


Активний дописувач
З нами з:
18 лютого 2009, 18:34
Повідомлень: 54
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 39
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 18 травня 2010, 10:18
Вітаю з чудовим уловом. Надіюсь задоволення получили всі.
А тепер питаннячко - які зараз умови (скільки платити, скільки риби можна брати), і яка якість дороги? Дякую


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 18 травня 2010, 10:47
написав Tolik
Вітаю з чудовим уловом. Надіюсь задоволення получили всі.
А тепер питаннячко - які зараз умови (скільки платити, скільки риби можна брати), і яка якість дороги? Дякую

Конкретно:
Час рибалкі: - з шостої ранку до восьмої вечера (категорично). В червні буде до девятої вечора
Платня: 50 грн з чоловіка (2 вудкі)
Місце рибалкі: дамба і до табличкі
Риба:В ставку є карп і щука, ну ще мальок, але він не дістає. За заплачені гроші можна взяти одну рибину (відповідно заплативши наприклад 100 грн, можна ловити на 4 вудкі і взяти 2 рибини).
Дорога: В любу погоду можна доїхати до дамби (там і лишаєш машину)
З сервісу: можна в господара взяти садок напрокат. Є дві альтанкі на березі (про їх вартість не знаю). Ще сподобалась чистота на березі, кожен рибак прибирає за собою і це приємно здивувало. Після риболовлі в господаря можна зважити рибу.
Ну в основному вроді все, а решта на місці розберешся
За це повідомлення автора GOR подякували:
Tolik


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 18 травня 2010, 11:00
написав GOR
Платня: 50 грн з чоловіка (2 вудкі)
За заплачені гроші можна взяти одну рибину (відповідно заплативши наприклад 100 грн, можна ловити на 4 вудкі і взяти 2 рибини).

=-O умови (1 риба) за такі бабки не очень...ІМХО
хотя якщо рибалка вдасця :drill: ...то враження після такої рибалки (як в звіті) супер...але не завжди так повезе
:laie:

Активний дописувач
З нами з:
18 лютого 2009, 18:34
Повідомлень: 54
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 39
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 18 травня 2010, 11:14
написав GOR
Платня: 50 грн з чоловіка (2 вудкі)


Чи правильно зрозумів - неважно 2 поплавчанки чи 2 дві пружини чи 2 макушатніка. По-простому, щоб в рибака було не більше двох палок?


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 18 травня 2010, 11:40
Ставок дійсно не поганий. І за таку рибалку як в GORа 50грн це дурниці. Але не завжди так гарно як здається. Я, наприклад, був в суботу - з 20рибаків 1 карпик на 1-1,5 кг (сиділи з 6 ранку) і ВСЕ!!! В мене була одна покльовка і схід вже під берегом. Ось так от. Так що тут багато факторів (погода, тиск тощо). Це я для тих хто вже точить гачки тягати там карпів мішками. У всякому разі всім ні луски ні хвостика :drill: На рахунок бесідок (їх там 2) вони безкоштовні, тобто входять у вартість загальної оплати, просто вони можуть бути зайняті чи вже замовлені кимось по телефону. Да, і ще одне - місця для ловлі там не так вже й багато. 4-5 компаній і вже не буде де закинути.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 18 травня 2010, 11:43
To Tolik ти все правільно зрозумів, на рибака по два патика

To Under Чесно сказати ставок специфічний і можна просидіти цілий день і не побачити ніоднієї покльовки. А на рахунок оплати, зараз мало ставків платніків де за удочку беруть менше 20 грн. і також можна приїхати додому з десятком карасиків (100-300 грм). Тут кожен має вирішувати сам.

Я не рекламую цей ставок (боже упаси :) ), просто написав звіт :write:
За це повідомлення автора GOR подякували: 2
Tolik, under


Новенький
З нами з:
18 травня 2010, 10:24
Повідомлень: 3
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 23 травня 2010, 19:23
Сегодня, 23.05.10., знакомый пригласил меня на рыбалку. Решили ехать в Домаморыч за карпом. В 14 ч. встретились в гараже и поехали. Только приехали на став, начался дождь. Было принято решение переждать его в машине. Минут через 15 дождь закончился. Сразу закинули первые 2 спининга. При подготовке третьего спининга к забросу увидели поклевку на первом. Подсечка, вываживание - и ориентировочно 4-килограммовый зеркальный красавец в в подсаке.
Буквально через 5 мин вторая поклевка, но мимо. До 17 час. поклевок не было. А потом 2 подряд и в результате еще два карпа. Прикинув вес общего улова, мы поняли, что пора сматывать удочки, чтоб не платить лишних денег. На взвешиваниии 3 карпа потянули 11 кг. (пришлось доплачивать 100 грн.) Но оно того стоило. Домой поехали довольные и счастливые. К сожалению фотоаппарата не было.
За це повідомлення автора Bogdanovich подякували: 3
Babai, rc5, SFox


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 25 травня 2010, 13:58
Нашо ловили? На макушатніки, чи на пружини?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 14 липня 2010, 10:21
Трошкі з запізненням (були проблеми з і-нетом) , але вирішив написати звіт про нашу недільну з Дімоном рибалку в Домаморичах. Ще в середині пришлого тижня вирішили відвідати цей ставок (давно не були), і ось 4-та година ранку ми вже готуємо снасті до забросу з великою надією «поперетягувати» жилку з карпіком :drill: . Трошкі згодом власник ставу видавши нам квитанцію, запрошує =-O нас о 10-й годині на юшку. Виявляється, що сьогодні, тобто друга неділя липня – «День Рибака :ribak: » - так повелося ще за радянських часів. Чесно сказати приємна несподіванка. Де на якому «платніку» ми таке бачили :question: , більше привикші до «Добрий день, хлопці оплачуємо» і віддавши гроші наше спілкування з власниками закінчується :( . А тут таке…
Трошкі по десятій було взірвано парочку петард – це був знак до свята, і народ, що був на ставі потягнувся до прапора. На столі крім юшкі ще були присутні вареникі зі шкварками приготовлені на такому цікавому агрегаті, що на фото, а також малосольні огірочкі і рибацькі «50 грм». Так, що хто мав бажання і можливість частувалися «оковитою» :beer: . Зрозуміло, що це свято було свого роду рекламною акцією, але чесно сказати побільше би таких акцій було б на наших платніках!!! Просто приємно за таке відношення до нашого брата рибака :good: :excl:
Що до самої рибалкі, то в мене вона не вдалася, за цілий день ні єдиної покльовки :'( . В Дімона результат кращий – два дзеркальних карпіка, на 3 і 4 кг. А одна компанія на протилежному березі відловилася по повній :ops: , 6 карпів, два з них було явно поза 6 кіло, решта близько 4 кг.
Так що, якщо цей звіт читають деякі з власників «платніків», хай вони задумаються……

P.S. ......А юшка була НУ дуже смачна :nyam:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора GOR подякували: 6
Pasha, Sava_f8, seryoja, SFox, Хочячек, Паша

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 23 [ 343 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: