Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 27 повідомлень ]
с. Борщівка під почаївом

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 18:06
Непишу який район, бо незнаю,може зборівський а може кременецький....меньше з тим. Рибалив там два рази весною 3 і 17 березня, ловили на торфяних каналах, рибка ніби є але і браки були. Рибаків небагато але теж є :-) . Ловилась рибка і на селикон і на воби, вертушки віддихали. Ось фотки місцевості, доречі може і в неділю туда поїдем розвідати чи є ще там рибка ;)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 16 січня 2009, 16:21
11 числа їздили в складі 4-ох рибаків (Макс, Серега, БОБ і Я ) на канали в Борщівці, по приїзду в 07-30 здивувалися що перший із каналів зовсім не замерзший, подалися на слідуючі,
DSC04687r.jpgзразу заняли 3 канала жерлицями, за пів години зявилися місцеві рибаки, і бригада з Тернополя, яка розклалася зразу за нами.
Матроси не брали зовсім, після легкого сніданку в голову лізли самі дурні думки: Чого ми сюди приїхали??? %)
DSC04689r.jpg ...з надією зловити "зубасту" ми попустилися і в 12-00 подалися на Івачев :flag:
Ось така рибалка %)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 17 січня 2009, 02:53
Привіт братва. сорі що давго вже не писав, просто в мене зміна роботи, адаптування :drunk: і т.д.

10012009.jpgДокину фотку з цих торфовищ, ще додам шо місцевий казав, коли літом була повінь, то вся долина була залята і багато риби пішло у річку, тому про Борщівку покащо можна забути :( ......
Але з десяток окунів гігантів я всеж таки добув :ops:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2009, 00:41
Сьогодні, в складі Паштет, Макс,Я, Малий і Ростік вирішено було відкрити сезон спінінга :drill:
Добирались з ранку до місця довго, дехто проспав будильник ;D . По приїзду одразу ж взялись за рибалку, мене водойма зустріла сидячим на березі Бобром :\m/:
Рибалка нікому ніяких результатів не приносила, постійно переміщавшись, шукали рибу. Десь за пів години лову Паштет і його Фіннеза почали показувати мастер клас, в зачот пішли шнурки 150 грамові
IMG_1331r.jpg , окунець,
img029.jpg і щучка десь до 1 кг, фото ше буде і певно відео теж :pleasantry:
Я рибачив трошки з другого баку, прейшовши на друге місце зловив олівчика, хтів пофоткаи , а він в болото впав, пойорзався там і слєняв....... :fish:
Ше покидавши там трошки, на дальному забросі чую тяжість.... реакція - подсечка і форсоване виважування
почалось :drill: . Катушку крутив я конкретно, адже ловив на мікроджиг без поводка, його заміняла жилка 0.17 , тому любі попуски погуляти щуці ,для мене могли швидко обернутись на попадання жилки між зуби і обрив.... Отже за за пару сек. щука вже йорзалась на березі...............
.jpg
Пізніше піймали ще пару карандашиків...... стало не цікаво і було вирішено чухнути на Чистопади.
.jpg
.jpg
Там ми пообідали, пішли до каналу і виявлось , шо він спущений конкретно , десь на 30-40см. покидавши ше з пів год і потягявши водорослі, хлопці ше поспілкувались про нові всякі воблери , далі в машину і курс на базу :sun:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2009, 18:45
Від себе додам, що рибалка була просто супер, мікроджиг - рулить(джиг 2-3гр.,мікадо 2")
087.jpg
По дорозі додому рибаки спали %)
IMG_1346r.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2009, 22:32
то любима поза ВОВа :D
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 12 лютого 2009, 14:17
Нормальна поза після вдалої рибалки :ok:
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 17 лютого 2009, 03:18
Пишу звіт з суботньої вилазки на рибалку. Сорі шо пізно ;) . Самого світанку вже були намісті.
01.jpg
Погода ніби радувала своїми пейзажами, але їхати по засніженій дорозі 5 км недуже комфортно :skrob:

Рибалили Я, Паштет, Макс, Гуф. Настрій був класний, адже я тестував свін новий спінінг Кінг фішер мікроджиг 2.29 0.6-8гр . Одразуж на перших забросах ріский тичок і вже шота палочку зігнуло вдугу :drill: , на фото видно як 200гр шнурок зігнув спіна :)
Потім було ще виловлено два таких самих щурика, всі рибки поплили додому :heey: . В колег теж рибалка нескладувалась, Макс і Гуф були з 0 а Паштет 1 шнурка впіймав. Всі покльовки були реалізованні зранку, після9.00 ніудару :( Пізніше на горизонті нарісовалась ше одна бригада спінінгістів, як потім виявилось то були Гор і Дімон і їх колеги,
05.jpg
Я з ними потягнув за рибалочку по 50 гр і потриндів про вездесущі вещі :drunk:
Ось така була суботня вилазка. Ніхто нічго путнього невпіймав :spin:
Додам ще про свій новий спініг, палочка работала класно, як і назабросі, так і на виважуванні, мощі теж вроді хватає, на зацепі за карягу розігнув крючок. Саме більше сподобалось нею джигувати , чутливий кінчик позволяє контролювати всі переміщення приманки в воді :pleasantry:
Ну і накінець фото втомившихся рибаків :sun:

06.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 27 лютого 2010, 19:49

strojsa.jpgСубота ранок 7-15 і бригада рибацюг, які просто скучили за спінінгом і відкритою водою нарешті зібралися разом, хто тестив нові снасті, хто після тривалої зими звикав знову до спінінга, навіть тонкий лід для бувалих Рибацюг не був перешкодою і вони перебралися на другу сторону ставочка, щоб ловити за вітром,
xtreme.jpg в мене сьогодні вилітали приманки з незакритого карабіна, в Ігора(m1g0r) воби вішались на дерева,
help.jpg ГОР переконався-що флюр для щуки це не поводок :excl: , в загальному рибалка видалась цікава, кожен спіймав рибу, поспілкувався з природою і колегами -а це головне.
На завершення трохи фоток. Чекаємо коменти учасників суботньої рибалки, можливо є ще фотки.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 27 лютого 2010, 20:55
Да, зачотно відпочили :) Дякую ВСІМ за компанію!!!
ПС, а йозуріка всьотаки вговорив з дерева спригнути... ато він там від щуки ховався :connie:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 27 лютого 2010, 22:48
Також дякую всім за рибалку і за компанію..
Хоч мерзли трохи в руки і вітер заважав комфортно ловити, але настрій був хороший завдяки кльову і хорошій компанії.. Поспілкувалися, половили рибку, потестували хто нові снасті, хто нові приманки куплені на новий сезон, хто саморобні приманки, зроблені за час довгої зими..
Добре відпочили..
Під кінець рибалки трохи настрій спав, коли побачили як місцеві спінінгуючи зачіпили сітку з купою гнилої і розложеної риби, ще крім риби в ній здається була качка :ireful:
і той чоловік який дістав сітку нецензурно виражав свої емоції (які чули всі рибаки і мабудь люди в ближніх хатах) що до людей які цю сітку ставили... :grisha:
Але хто ж її там міг поставити, як не самі місцеві..
Самі ставлять і самі потім недовольні.. :excl:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 27 лютого 2010, 23:06
Від себе додам: Дуже і дуже непогане відкриття сезону відкритої води + супер компанія :gan: . Дійсно всі ми за зиму скучили за спінінгом :spin: .
А на рахунок поводків, я для себе остаточно вирішив, там де є щука тільки :excl: металічний поводок. І не буде неприємного осаду :'( на душі від втрати уловистого воба і непоганого трофея. Сьогодні щука розправилася з поводоком з флюра 0,4 мм в дві секунди і поплив мій Pontoon 21 » Crackjack 38 разом з хижаком :laie: .


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 01 березня 2010, 14:14
Підкажіть а там платний водойом чи це просто канили і чого вони ше незамерзлі там є котрись завод шо скидає воду =-O


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 01 березня 2010, 16:56
2 Shymaher:
там паро каналів, за риболовлю платити не треба, перший канал не замерзає зимою до половини, по словам місцевих, через теплі джерела... (цікаво так, на половині ставка сидять з балалайками, а на другій половині спінінгами ловлять :) )


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 01 березня 2010, 18:13
А там ці канали глибокі, а на чотирьох спінінгістів розмерзлої водойми хватить полови, одні :spin: других воблерами не половим

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 27 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: