Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 27 повідомлень ]
с. Борщівка під почаївом

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 лютого 2010, 09:41
Повідомлень: 33
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 01 березня 2010, 18:40
Водойма там нормальна один одного неполовите,а глибина різна 05 -1,5м


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 07 березня 2010, 18:13
День даром не пройшов ми знову відвідали с. Борщівка. Вечерком з БоБом вирішили відвідати ставок, але як виявилось зранку що на хвіст нам присіли ще два молодих рибаки Oleg.iva і його товариш Рома. В 8 годині ми вже на ставку приміряємось до місця лову :) Ранок не дуже потішив мене не в плані риби а те, що я побачив як браки вільно собі гуляють і ставлять і знімають сітки за сьогоднішній ранок я бачив 2 компанії з таким промислом і получилось так, що стараші вчать дітей як це робити. Місцевий житель який прийшов порибалити сказав що цілу ніч світилось на ставку тобто промисел ішов цілу ніч не втішно... До години 10 було перепробувано багато приманок але риба себе вела дуже пасивно зате після 10 риба простнулась і почали брати періодично шнурки на рахунок трофеїв з нашої компанії мені повезло першому за N запросом мені чіпається крокодильчик на 2.200 :drill: агресивність свою вона показала під берегом непогано дякую рибалкам які допомогли витягнути її. Через хвилин 10-15 недалеко від мене Рома теж чепляє красотку на 1.800 чого він бідолага натерпівся поки тягнув свою першу велику щуку :lol: то йому тільки відомо. радості не було меж :YAHOO:. після того нам трофеї не попадалися чіплялись шнурки :hook: які були відпущені в свою стехію. порадувало одне що підростаюче покоління яке приїхало з нами щиро і з великим задоволенням відпускала шнурків в рідну стехію.
Далі дорога додому .....
ось така получилась в нас рибалка

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
Дубовий Василь (23 січня 2012, 14:07)


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 07 березня 2010, 20:46
Добре робите коли відпускаєте. Ще якби місцеві браки трохи з розумінням ставились до дарів природи. Хлопці молодці, по-більше таких приємних виїздів :good:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 07 березня 2010, 21:15
та там такі місцеві.. самі сітки ставлять, а коли виходять на вудки ловити і зачіпляють якусь сітку з купую перегнившої риби і качками, то зразу виражають своє невдоволення....як, що так і далі піде то там місцеві рибу будуть тільки в консервах бачити..


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 08 березня 2010, 15:18
Тамтешні браки , в плані - наловити риби - Делетанти. Кожного разу коли відвідую цю водойму бачу їх, але самий більший прикол втому :) , що ще ніразу не бачив , щоб вони щось зловили. Даже шнурки 200 грамові їм не попадаються..... Ще в 2008 р. бачив як на камері тягали китайку дета 50м. Намахались вони конкретно, понамочувались, але риби ніодної не зловили :) ... отаке....


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 18:48
Повідомлень: 55

Дякував (ла): 23
Подякувати: 21
Повідомлення
Додано: 15 березня 2010, 10:25
В суботу (13 березня) вирішили з GORом поїхати в Борщівку. Виїхали раненько 5:30. На ставку були біля 7:00. Відразу почали ловити. GOR взявся за воблерки, а я почав джигувати. Зранку був морозець, тому дуже обмерзали кольца. Ловили до 12:00, в результаті в мене шнурок на 150 гр, а в GORа сход шнурка на 300 гр. Піднявся сильний вітер, ловити стало не комфортно, тому ми знялись і попрямували в напрямок Тернополя. По дорозі надумали заїхати в Чистопади на канали. Там все вкрито льодом, местні рибаки ставлять жерлиці і ловлять на мормихи. Година була щойно 14:00, тому вирішили ще заїхати в Вертелку на Серет, поглінути на стан річки і можливо трохи половити. І ось ми на місці. Звіт пишу в іншій темі.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 21 березня 2010, 21:02
Сьогодні я в компанії з Пашою, Максимом і Олегом рванули на рибалочку. Спершу заїхали в Вертелку! Пополоскавши там чуток в мутняку свої приманочки вирішили відвідати с. Борщівка. Біля 12 год. ми вже на ставку робимо перші проводки :) На водоймі вже було немало месних спінінгістів та рибаків що ловили на живця, але покльовок ненаблюдалося ні в тих ні в інших. В нас також пока пусто :( Я починаю міняти приманки і ставлю прикольний недавно куплений силікончик на 3г головці. Після еНної проводки відчуваю тичок - підсічка, і між нами і рибкою тільки леска 0,16 з скруточкою зі струни та спінінг зібраний на базі скіла з тестом 1-5г :) Адреналінчик ішо тот :) Щущка надиво бистро здалася, а нормально настроєний фрикціон в парі з бланком помогли мені її бистріш вимотати :) Рибку з води дістав Паша!
Зображення

Зображення
Деньок розпечатано :)
Невдовзі появилася компанія з надувною камерою і великими пакетами. З пакета народ жваво витягував нехілу сеточку! Так як в мому фотіку батарейко вмерло, я взяв фотік в Олега і почав фотосесію того всього дійства!

Зображення

Зображення

Зображення

Спочатку народ непручався і даж давив либи в обєктив, но потом до них відать дойшло нашо я то всьо роблю і почалися тьорки і погрози в мою сторону! Даби замняти щоб небуло неприємностей прийшлося з фотіка видалити при них фотки (я був впевнений шо їх відновити за пів пільменя, ібо робив то не раз). Фотки відновив Олег програмуліною, яку я йому переслав і проконсультувавши по скайпу - Він маладца :)
Ще пів часіка половивши ми поїхали додому!

Повідомлення
Додано: 21 березня 2010, 21:13
А я обходив весь канал, і шо я тільки не перепробував, і кольтміноу , і комачі, і рідж, тіні магалон, і результат ноль :( . Потім пішов на міляк, і на першому забросі на копито, яке мені дав Паша сів окунець грам на 150, і на здивування місцевих "спінінгістів", окушок поплив назад і навіть не відходив від берега :) На другому забросі сіло шось трохи більше, я побачив тільки відблиск в воді і схід :( і після того був ше один удар і усьо. Після того як Ігор провів фотосесію з місцевими "рибаками" вони також накинулись на нього з телефонами, потім вони накрили поляну, і вже кликали нас до себе :) но ми відказалися і через хвилин 15 поїхали додому, вот така весела історія :lol:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 26 березня 2010, 22:01
Балаканину про мєсних браків, перекинув сюди viewtopic.php?f=40&t=503 8-)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2011, 19:26
Повідомлень: 58
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 55
Подякувати: 66
Повідомлення
Додано: 11 березня 2011, 23:56
це той ставок що на підйомі перед Почаївом??


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 12 березня 2011, 08:17
так
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 23 січня 2012, 11:52
Суботній ранок просто виявився чудовий снігу навалило за ніч за всі попередні дні але але нас це не стримало що буде погана дорога і що ми не доїдемо до водойми. І так в складі Pashtet, m1g0r, seryoja і я вирушили на Борщівку. дорога видалась не з простих але тішило одне що не ми перші пробиваємо трасу Тернопільський і Зборівський район по дорозі просто ЖАХ ніхто не чистив зате пересікли Кременецький район дороги чистенькі все розгорнуто красота... Прибули в Борщівку погода красота політує сніжок кучугури снігу ... але більше цікавив ставок чи не замерз на наше здивування більша половина ставка була замерзла рідко замічалось за тим ставком але ловити ще було де після чергової порції чайку-кави пішли полоскати приманочки. seryoja полоскав свого новенького Орбіта, я вперся в тіні-мегалона, Pashtet кидав своїм ультамодним вобом, m1g0r перебирав між сєдобкою і вобами
863ad881a0ec.jpg. за пів години прокидування місцевості мені підлетіла одна зубата, на тому наш вилов і закінчився :(
764b729e7fee.jpgакваторія лову була мала походити толком не було де... в районі 12 години було вирішено повертатись в Тернопіль. Рибалка вдалась не дуже але відпочили непогано та і за тим і їхали

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували: 7
BOB (23 січня 2012, 12:34), m1g0r (23 січня 2012, 11:57), parawyt (24 січня 2012, 23:14), Pashtet (23 січня 2012, 22:12), yge0607 (23 січня 2012, 18:36), Віталік (24 січня 2012, 10:12), володя (23 січня 2012, 21:54)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 27 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: