Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 73 повідомлень ]
м.Зборів

Новенький
З нами з:
01 серпня 2011, 21:22
Повідомлень: 7
Звідки: Зборів
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 червня 2012, 14:42
Ну якщо власник ставу кожен день витягує сітки, які наповнені карпом великим, якого він продає, то яка там може бути риба ІМХО :'(


Активний дописувач
З нами з:
13 червня 2012, 00:02
Повідомлень: 35
Звідки: UKR
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 14:15
як проїхати на той ставок, з якої сторони???


Активний дописувач
З нами з:
14 липня 2011, 10:39
Повідомлень: 30
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 23
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 17:22
1.знизу в місті зразу за мостом автобусна зупинка повертаєш на право і через місточок помаленько(більшість машин проходить.бус Ford Transit проіжджав)
2.не повертаєш в місто а прямо по обіздній на Львів ідеш .десь за 1 км від ОККО на підйомі повертаєш на ліво (там видно велику будівлю недобудовану-лікарня)- спускаєшся прямо до ставу


Активний дописувач
З нами з:
14 липня 2011, 10:39
Повідомлень: 30
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 23
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 17:29
сьогодні сидів з 6 до 9 ранку-одна покльовка чогось більшого(зійшов)
а так клює на хробак карась як палець


Активний дописувач
З нами з:
13 червня 2012, 00:02
Повідомлень: 35
Звідки: UKR
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 17:57
а як там ситуація з кльовом, короп там є???


Активний дописувач
З нами з:
14 липня 2011, 10:39
Повідомлень: 30
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 23
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 18:39
короп є але цього року щось з кльовом не очен.
ще є купа товстолоба та ні на що не клює


Активний дописувач
З нами з:
13 червня 2012, 00:02
Повідомлень: 35
Звідки: UKR
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 18:48
а як там з карасем??? може хтось був в Красному???


Активний дописувач
З нами з:
13 червня 2012, 00:02
Повідомлень: 35
Звідки: UKR
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 21:38
там ставок платний??? є де поставити палатку, щоб з ночовкою?


Активний дописувач
З нами з:
14 липня 2011, 10:39
Повідомлень: 30
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 23
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 22:09
25грн з чоловіка. на платку місце буде


Постійний відвідувач
З нами з:
23 вересня 2011, 19:51
Повідомлень: 203
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 14 червня 2012, 22:11
так ставок нормальний великий!! та платний близько 20-25гр за місце .. є де палатку поставити!!


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 10:39
Був не давно. Рибалка не дуже порадувала. Карась на палець, мальок коропа на два пальці. Велика риба там є, але останнім часом мало хто її бачив.
За це повідомлення автора rybak123 подякували:
_Slav_ (09 липня 2012, 10:48)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 17 липня 2012, 17:32
Я більше прихильник спінінгової ловлі. Але на хижака незнаю куда тепер їхати (точніше знаю, але від мене капку далеченько і жаба давить гроші на бензин викидати :krazy: Візьму зарплату і тоді поїду :p Менше з тим...) Отож вирішено трошки побалуватися на мирні рибі :fish: Вирішив троха ліпше вивчити Зборівський став (оскільки живу в самому Зборові :p ) в плані кльову, риболовних місць, хто шо і на що ловить і т.д. :fishtale:
Значить попорядку:
Кажу зразу... риба є, і то не погана :ops: Висновок роблю з декількох фактів:
1) Став не спускався дуже давно.
2) Власник зариблює водойму майже кожного року (в мого колеги який має свій став кілька разів брав малька).
3) Коли ловив, то непогані "звірі" кидалися а також "хвильки" і "водоворотики" в спокійній воді на поверхні, причому і під берегом тоже :shrk:
Із видів риб наразі точно знаю шо є карась, карп, білий амур, товстолоб, плотва і кажуть лящів тягали, но я не бачив і мало в то віру. З хижака - окунь, але зараза шось не бере того року. Скільки раз не був - глухо. Незнаю, може не на ті приманки ловлю. Але сумніваюсь, бо минулого року товк його раз за разом на свої перевірені часом. Де пропав той окунь? - Х.З. %) Щука вроді також є, але її там небагато. За всю історію злапав тут тільки одну і то випадково, коли окуня товк (щастя шо воблера не відгризла бо кидав без поводка) :hook:
А вот чи клює на тому ставку чи не клює то вже інша справа. Буває по різному в різних рибацюг :connie: :hooked: :hook:
Сітами не думаю шо все вилапали, ставок не з маленьких.
Народ в основному ловить карася і невеличких карпиків до 200 грам. Бувають випадки і до 2-ох кілограмових карпів :)
Так коротенько взагальному про ситуацію на ставі.
:write: :write: :write:
А тепер про нашу рибалочку 15.07.2012.
Розклалися десь під обід. Вирішили ловити зі сторони хатів. Ловили на різні снасті. Я на пружини, колега на пружини і на макушатніки (я макушатніків пока не маю, все таки я спінінгіст. Але скоро буду мати, пізніше напишу чого) а колегова жона ловила на поплавочну вудочку :ribak: На пружини експерементували з різними кашами Fish Dream (фідер, універсал, карась), "Карпуша" (не памятаю точно яка) та Flagman (короп). Впринципі різниці між кашами, як такої аж дуже, незамітно. Але може вона є :skrob: Я не є карпятник і ізюминок там всяких не знаю по прикормках :empaty: На гачки ставили пінопласт або кукурузу.
На пружини ловилися переважно карасі, рідше невеличкі карпики :hook: Макушатніки мовчали (доречі незнаю як ті макушатніки правильно називаються :lol: ). На поплавочну вудочку на гачки чіпали тільки кукурузу і закормили територію кашою Flagman (короп). Десь за пів години на поплавок почався непоганий кльов, причому самі коропчаки :hook: Доречі, на ОДИН поплавок з ОДНИМ гачком було витягнуто більше рибин ніж на всі пружини за всю рибалку =-O
І тут далі така ситуація... Сидимо, клюємо сонячник, і тут вудочка з "макушатніком" помалесенько тягнеться в воду :newy: Ше би пару секунд прозівали і ппц... :lol: Тут підсічка і є!!! Карпик коло 2 кг :ops: на березі. Всі довольні :YAHOO: Далі закинули макушатнік але до кінця рибалки на нього вже кльову не було. Клюнуло тільки раз - "редко но метко" :spin: На пружини і поплавок час від часу дьоргало :connie: витягували невеличких карпиків і карасиків. Ше трошки посиділи і "атбой". Вот така в нас була рибалочка минулої неділі :\m/:

P.S. Доречі народ... Сильно не критикуйте. Може якось і не так ловили. Якби знати різні тонкості карпової ловлі то результати були б і ліпші :pardon: Я є спінінгіст. Досвіду ловлі карпа в мене практично немає. Будемо собачитися. Ну і тут відписуватися звичайно :write:
Всьо... :beer: :lol:
За це повідомлення автора kalyanzb подякували: 8
alexor (17 липня 2012, 20:30), BOB (18 липня 2012, 08:47), GOR (18 липня 2012, 10:24), inspector (21 липня 2012, 14:47), mars (17 липня 2012, 22:01), parawyt (26 липня 2012, 18:58), rybak123 (19 липня 2012, 10:23), Tolik (18 липня 2012, 09:26)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2013, 22:59
Народ, коли Зборів відкривають і по скільки платити? Знаю в травні там карась скажено клює.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Новенький
З нами з:
29 квітня 2013, 08:45
Повідомлень: 9
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2013, 08:58
написав Sonic
Народ, коли Зборів відкривають і по скільки платити? Знаю в травні там карась скажено клює.



Зборів вже відкрили. Дозволяють на пружину. 25 грн. чи то з 3 вудок чи з людини. Були в суботу. Ловили на горохову кашу. На крючки пінопласт і кукурудзу. Клювало слабо але зловили десь 20 шт. Більше клювала плотва і друг зловив окуня на пружину. На макуху пішла тільки одна плотва, а на пружину всьо інше.
За це повідомлення автора Artem_9737 подякували:
Sonic (29 квітня 2013, 20:50)


Новенький
З нами з:
10 травня 2012, 13:49
Повідомлень: 9
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 01 травня 2013, 18:55
Думаю з'їздити туди на днях, підкажіть, будь ласка, як і коли краще добиратися, і на що ловити на поплавок

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 73 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron