Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 6 [ 79 повідомлень ]
с. Пеньківці Підволочиський р-н

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 17 листопада 2011, 22:58
написав воха
написав Rst
Думаємо...!
Заробітки самі звичайні... в гривнях!
:lol:
Це мабуть такий жарт.

На жаль не жарт. А доволі сувора правда життя...
Маю не те щоб документальні.... А жттєві і далеко не поодинокі факти, коли риба - єдиний спосіб не здохнути.

Народ... Приземліться трохи... Які стройки? !
Таке враження, що ви з асфальту біля Подолян років 10-ть не з’їзжали...
Так хочу вам відкрити одну велику таємницю - в нас на сьогодні є населені пункти, де люди не вміють ні читати ні писати, де діти не ходять в школу....і там нема ні стройок, ні асфальту ні магазину. І основним заробітком там є "дари природи" - ліс, камінь, риба, дичина, і т.д.
Ще скажіть, що я "америку відкриваю"....


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 вересня 2011, 21:44
Повідомлень: 66
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 57
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 17 листопада 2011, 23:36
написав Rst
написав воха
написав Rst
Думаємо...!
Заробітки самі звичайні... в гривнях!
:lol:
Це мабуть такий жарт.

На жаль не жарт. А доволі сувора правда життя...
Маю не те щоб документальні.... А жттєві і далеко не поодинокі факти, коли риба - єдиний спосіб не здохнути.

Народ... Приземліться трохи... Які стройки? !
Таке враження, що ви з асфальту біля Подолян років 10-ть не з’їзжали...
Так хочу вам відкрити одну велику таємницю - в нас на сьогодні є населені пункти, де люди не вміють ні читати ні писати, де діти не ходять в школу....і там нема ні стройок, ні асфальту ні магазину. І основним заробітком там є "дари природи" - ліс, камінь, риба, дичина, і т.д.
Ще скажіть, що я "америку відкриваю"....

канэшно америку, є ше таке поняття як с\г господарство, за рахунок якого і живуть сільські люди, а риба для більшосьті з них це азарт, просто як кому подобається кому на мдж кому на попавок, а їм на сітку чи ел. вудочку, і доречі назви мені хоть одне село де діти не ходять в школу, де люди не пишуть і не читають і де нема нідного засраного бізнесмена який не додумався в тому селі відкрити магазин, чи якийсь клуб чи ганделик
для мєсних пияків, які вже посадили огород і думають де вмазати по 50 :)
За це повідомлення автора 4uvak подякували:
ЩукарьJ (18 листопада 2011, 00:00)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 18 листопада 2011, 00:07
написав 4uvak
і доречі назви мені хоть одне село де діти не ходять в школу, де люди не пишуть і не читають і де нема нідного засраного бізнесмена який не додумався в тому селі відкрити магазин, чи якийсь клуб чи ганделик
для мєсних пияків, які вже посадили огород і думають де вмазати по 50 :)

Село Водиця, Рахівського району, Закарпатської області.
Основний вид заробітку - самовирубка і продаж товарного лісу. Або заробічанство в Чехії і Нижньому Новгороді.
Орієнтовно 15 км звідти на південний схід послення Буркут. Основний вид заробітку - риба. Там просто лісу вже нема (ще 10-ть років тому "засраний бізнесмен" все вирубав).
До останнього часу я думав, що це тільки в Закарпатті так. Але занесло мене в "кінець георгафії" в Борщівському районі..., і на берег Дністра в Чернівецькій області, де єдина дорога в село "лодка через річку". Як думаєш? Там теж бізнесмен генделик відкрив - помиляєшся. Там в продуктовому магазині (він там є доречі) є тільки один товар - вода мінеральна. Виробництва СССР 1978 року. І її там контейнерами. А це був 2004-й рік!
Не думайте що всі в селах лидарють, бухають і т.д. Є справжня біда. І щасливі ви, шо її не знаєте!
Хтось тут в постах писав, що місцевих сіток в ставках 20%. От 20% - це біда!

І не треба сперечатись про це...Це не тема для сперечань. І форум не про це....
Хто бачив і знає - той знає. А хто тільки думає і невірить, що так не може бути - думайте!
(я теж не вірив, що в 2000 році мені за 250 км віл Тернополя доведеться в голос читати єтикетку від марочного подарункового вина двом десяткам селян (дорослих спрацьованих людей), які в очі пляшки такої не бачили і читати не вміють)

І додам про СҐГ... Якщо ти думаєш, що прямо вся ненька Україна сплошні чорноземи, то ти погано вчився в школі ;)
Є ще місця, де трава не дуже рости хоче. І ділянку під сінокос площею в 200 метрів квадратних, треба в сільраді орендувати за 100 грн в рік!
За це повідомлення автора Rst подякували: 2
lipova8 (18 листопада 2011, 09:37), Mafioz (18 листопада 2011, 09:47)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 18 листопада 2011, 10:42
написав Rst
І не треба сперечатись про це...Це не тема для сперечань. І форум не про це....
Хто бачив і знає - той знає.

Вірю, є на такі села на Україні. Але ця тема саме про водосховище в Пенківцях і саме про сітки, що стоять в цьому водосховищі. В цьому селі є напевно і школа, і магазин, і ганделик, а ще і земля непогано родить. Ну неповірю я, що саме в цьому селі основний заробіток це вилов риби, а значить це ніяк не оправдовує браконьерство, що зі сторони місцевих, а особливо :excl: приїзжих.
За це повідомлення автора GOR подякували: 3
4uvak (18 листопада 2011, 14:06), Rst (19 листопада 2011, 11:50), ЩукарьJ (18 листопада 2011, 22:04)


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 18 листопада 2011, 17:54
Ми не в сибірі,а в тернопільській області тут і землі і з с/г все в порядку.а як їм нема за що фляшечку купити то саме простіши кинути сеточку і за фляшечку виміняти ту рибу.Подивись фільм (Щасливі люди)о з такими умовами я згідний,а в нас то саме натуральне БРАКОНЬЄРСТВО!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 19 листопада 2011, 11:55
написав GOR
написав Rst
І не треба сперечатись про це...Це не тема для сперечань. І форум не про це....
Хто бачив і знає - той знає.

Вірю, є на такі села на Україні. Але ця тема саме про водосховище в Пенківцях і саме про сітки, що стоять в цьому водосховищі. В цьому селі є напевно і школа, і магазин, і ганделик, а ще і земля непогано родить. Ну неповірю я, що саме в цьому селі основний заробіток це вилов риби, а значить це ніяк не оправдовує браконьерство, що зі сторони місцевих, а особливо :excl: приїзжих.

Звичайнол мова не про Пеньківці, і не про Івачів, і не про Жуків.....
Але не виключаю, що і в цих селах є люди, для яких риба не останній пункт в основних доходах. І це не залежить від наявності генделиків і магазинів.... Звичайно цих людей одиниці і їх вилов не порівняєш з промисловиком чи бракон’єром...
Мова не про це.... Розмова почалась з того, чи є риба заробітком...
Востаннє редагувалось Rst в 19 листопада 2011, 12:06, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 19 листопада 2011, 12:03
написав igoryha2010
Ми не в сибірі,а в тернопільській області тут і землі і з с/г все в порядку.а як їм нема за що фляшечку купити то саме простіши кинути сеточку і за фляшечку виміняти ту рибу.Подивись фільм (Щасливі люди)о з такими умовами я згідний,а в нас то саме натуральне БРАКОНЬЄРСТВО!!!

От казки по телевізору я не дивлюсь. Я якось на справжнє життя більше орієнтуюсь.
І до чого тут Сибір!? Я ніби про Дністер говорив....


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 19 листопада 2011, 12:14
написав Rst
написав igoryha2010
Ми не в сибірі,а в тернопільській області тут і землі і з с/г все в порядку.а як їм нема за що фляшечку купити то саме простіши кинути сеточку і за фляшечку виміняти ту рибу.Подивись фільм (Щасливі люди)о з такими умовами я згідний,а в нас то саме натуральне БРАКОНЬЄРСТВО!!!

От казки по телевізору я не дивлюсь. Я якось на справжнє життя більше орієнтуюсь.
І до чого тут Сибір!? Я ніби про Дністер говорив....

Читай уважніше %) :punish2: !!!Причом тут дністер мова йшла про пеньківці.А то неказки а реальність


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 01 грудня 2011, 19:36
За це повідомлення автора igoryha2010 подякували:
parawyt (07 липня 2012, 07:03)


Постійний відвідувач
З нами з:
23 вересня 2011, 19:51
Повідомлень: 203
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 06 липня 2012, 20:07
Привіт,хто був на цьому ставку, скажіть на що ліпше ловити коропа?? на горох чи на кукурудзу??


Новенький
З нами з:
28 травня 2012, 13:19
Повідомлень: 13
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 31 липня 2012, 14:29
Доброго дня, Шановні. Хто був чи чув, що робиться на ставку в даний момент. Маю намір на вихідних відвідати дану водойму. Буду вдячний за інформацію.


Новенький
З нами з:
23 жовтня 2011, 16:06
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 21 січня 2013, 20:20
чи є зараз доїзд, можливо хтось був? Наперед дякую


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 22 січня 2013, 10:15
написав лысый
чи є зараз доїзд, можливо хтось був? Наперед дякую


Заїзд там є завжди. До води точно, а вот, як далеко по берегу проїдеш - це вже друге питання.
Раджу заїзджати зі сторони Хмельницької області - вроді село Вочківці називаеться.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 січня 2011, 14:45
Повідомлень: 70
Звідки: Zbarazh
Дякував (ла): 101
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 22 січня 2013, 16:40
написав Sonic
написав лысый
чи є зараз доїзд, можливо хтось був? Наперед дякую


Заїзд там є завжди. До води точно, а вот, як далеко по берегу проїдеш - це вже друге питання.
Раджу заїзджати зі сторони Хмельницької області - вроді село Вочківці називаеться.

Зимою до води не доїдеш :stop: до самого села можна і там машину лишати ,звідти до води метрів 200.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 30 січня 2013, 10:20
написав igora
написав Sonic
написав лысый
чи є зараз доїзд, можливо хтось був? Наперед дякую


Заїзд там є завжди. До води точно, а вот, як далеко по берегу проїдеш - це вже друге питання.
Раджу заїзджати зі сторони Хмельницької області - вроді село Вочківці називаеться.

Зимою до води не доїдеш :stop: до самого села можна і там машину лишати ,звідти до води метрів 200.


Це з Тернопільської сторони можуть бути проблеми, а на дамбу точно заїдеш. Недавно знайомі були.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 6 [ 79 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: