Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 79 повідомлень ]
с. Пеньківці Підволочиський р-н

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 08 листопада 2010, 14:16
Вчора вирішив з`їздити туди на рибалку, десь в годині сьомій був на ставі, погодка супер - легенький вітерець, пасмурно, перші годинки дві глухо, пізніше почав покльовувати дрібний полосатий, але шо почалось на озері - це треба було бачити - вода буквально кипіла безперестанку по обидві сторони від мосту, та і щука деколи виконувала свої піруети, але от проблемка - перепробувавши фактично всі наявні приманки, результату не було, клював все той же невеликий окунець, та і то не важно, крупний окунь та і щука ігнорували все, така ж сама ситуація була і у всіх інших рибацюг, а народу із спінінгами було чимало. На живця аналогічно - сидів народ без покльовок, до 12:00 лише один витягнув окуня грам на 300. От так трошки понервувавшись, але загалом не погано відпочивши в 12:00 я вирішив рибалку закінчити.
За це повідомлення автора alexor подякували: 3
Evgenovych, parawyt, Хочячек


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
12 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 15
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 13 червня 2011, 11:05
Ось і закінчилася нерестова заборона ,з чим і всіх вітаю. Надіюся що новий сезон принесе всім рибацюгам нових вражень і приемних моментів. "Ні хвоста ні чешуї"
Пару слів хочу написати про свої враження. Нас шестеро рибацюг подалося у суботу в напрямок Підволочиська на став у с Пеньківці. Вразила мене кількість рибаків з неймовірною кількістю снастів. Судячи з зовнішнього вигляду ,коштували вони не одну сотню $. Контингент був сер"йозний. Пощастило правда з місцем,якого майже не було. До години 00:00 був повний штиль,3 покльовки на кукурудзу ,результат 3 плотички. Після 2:00 ночі почав через раз брати карась на пружини.Каша горохова з пінопластом.А після 5:00 рибалка пішла жвавіше.Результат 3-7 кг на особу. Карась середній 300-600гр. Ось так відрибалилися ми на відкриття.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
27 серпня 2009, 10:23
Повідомлень: 78
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 8
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 13 червня 2011, 11:54
а де знаходиться став ?
можна на карті ?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 липня 2011, 17:30
Зібралися ми з друзями поіхати відпочити з сімьями і порибачити трошки,можливо і наоборот,але неважно.В середу все підготовивши,поскладавши в авто виіхали в 2 годині.Приіхали на місце,розбили лагерь,поставили палатки

IMAG0559.jpg
,надули басейник дітям,одним словом обустроівшись прийнялися до рибалки.
З собою привезли каші багато і гороху,трохи менше бойлів,першим ділом знайшли гарне і перспективне місце ловлі,підкормили,потім позавозили оснастки.Перша ніч була спокійна,але близько 9 години ранку була перша поклевка,яка була реалізована.

IMAG0571.jpg

IMAG0573.jpg
Була дуже сильна жара і в цей день більше поклевок небуло ні на спінінги ні на бутилочки.Вечерком підкормивши місце ловлі взялися до шашличків.Ух смакота,получилися прекрасні!!!

IMAG0577.jpg
Вночі було тихо,ми повисипалися гарно і зранку знову десь біля 9 я взяв одного карпика.Вдень було дуже тяжко через сильну жару і всі купалися а діти плюскалися в басейні

IMAG0567.jpg
Після обіда почали працювати бутилочкиі в колеги і в мене.Ше взяли по пару карпиків,а одна моя бутилочка(я іх мав 6 штук,нехай нікого це несмучае,бо всього було в мене 10 гачків і якшо хтось хоче мене упрекнути-ПОЦІЛУЙТИСЯ МОЦНО В ДУПУ)так стартанула шо ми ледво іі знайшли за 500 метрів,правда без улову.Вечером Микола взяв ше одного карпа

IMAG0598.jpg
Віддихнули ми класно,порибачили тоже обалденно.Дітям сподобалося на природі і ше обовьязково туда навідаемся.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Tarsik подякували: 6
BOB (16 липня 2011, 19:11), Evgenovych (16 липня 2011, 19:14), GOR (16 липня 2011, 20:40), seryoja (14 серпня 2011, 20:07), WOW (16 липня 2011, 22:41), володя (16 липня 2011, 21:22)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
06 вересня 2011, 12:23
Повідомлень: 103
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 60
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2011, 13:13
Привіт! Як заїхати у село Пеньківці, Підволочиського району? І шо там ловиться і на шо? Бо хочу в 6.11.2011 р. поїхати на розвідку! Кажуть, що там досить непогано ловиться окунь,щука і інші риби! Чи платно там чи ні??:question: :sos:
Борись!!! Та ніколи не здавайся!!!

Новенький
З нами з:
23 жовтня 2011, 16:06
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2011, 14:07
щоб попасти в Пеньківці треба їхати через Підволочиськ. на перехресті на Волочиськ в самому Підволочиську повертаєш на ліво і їдеш до с. Медин. В Медені за ставком повернеш на право потім проїхавши 2-3 км буде поворот на право без знаку, це і буде поворот на Пеньківці. Риба там є але дуже багато сіток. Став УТМР тому без платний якщо маєш білет, аякщо ні то платиш25 грн
За це повідомлення автора лысый подякували: 2
VaVan (03 листопада 2011, 11:06), viter (09 листопада 2011, 18:27)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
06 вересня 2011, 12:23
Повідомлень: 103
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 60
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 11:12
А заборона в с.Пеньківці є чи немає? Бо все таки вже 1-ше листопада минуло! А де краще ловити з якого берега, чи з човна? і на який колір силікону, чи на воблеки якісь? :question:
Борись!!! Та ніколи не здавайся!!!

Новенький
З нами з:
23 жовтня 2011, 16:06
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 19:56
про заборону не знаю ,а окунь не поганий ловився зберега на мкджю Лодка там буде плюсом бо змоеш сітки обминати
За це повідомлення автора лысый подякували:
VaVan (04 листопада 2011, 12:08)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 вересня 2011, 23:30
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 74
Подякувати: 15
Повідомлення
Додано: 04 листопада 2011, 09:43
написав yge0607
написав лысый
про заборону не знаю ,Лодка там буде плюсом бо змоеш сітки обминати

Для місцевих холопів недіє...........

+Вставлю свої 5 копійок в дану розмову
Про сітки:для деяких там місцевих жильців-це єдиний заробіток- виловлювання риби сітками з подальшим продажем....звичайно я не прихильник цієї справи....але розумію цих людей....хоча більшість там браконьєрів-це місцеві алкоголіки які продають цю рибу за чергову дозу самогону....


Новенький
З нами з:
23 жовтня 2011, 16:06
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 листопада 2011, 18:45
а на рахунок що це заробіток для селян не згідний, тому, що більшість сіток які там є це "людей" приїзджих,а сільських сіток там процентів20


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 04 листопада 2011, 19:00
Мужики ви думаєте,що пишете?Які заробітки...то що промеслові водосховища чи річки типу Дніпро,чи Дністер.Є руки,ноги голова на шиї то йди заробляй но стройку,а не сетки ставити :punish2: :ireful: .З такими заробідчанами скоро можна буде снасті всі продавати і рибу віртуально ловити :newy:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2011, 01:32
написав igoryha2010
Мужики ви думаєте,що пишете?Які заробітки...

Думаємо...!
Заробітки самі звичайні... в гривнях!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 лютого 2009, 13:20
Повідомлень: 34

Дякував (ла): 2
Подякувати: 16
Повідомлення
Додано: 09 листопада 2011, 00:39
написав Rst
Думаємо...!
Заробітки самі звичайні... в гривнях!
:lol:
Це мабуть такий жарт.
Рыбак мудака видит сдалека

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
16 червня 2011, 17:20
Повідомлень: 75
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 57
Подякувати: 71
Повідомлення
Додано: 10 листопада 2011, 00:46
сьогоднI були в пенькiвцях.
результати канэшно не ахтi :(
40-50 штук на двох з Сашком матросIв Саша щурика на 700гр та в мене обрiз :)
а Iнший колега коли вже збирались додому то показав мастер-клас по виважуванню :lol:
короче взяв йому не поганий трофей i почав змотувати не нажарт шнур(на у-л) :newy:
тай пiшов пiд мIст а вIн притиснув фрикцион тай почав викачувати-в результатi флюр (owner 0.16) трiс як волосинка :krazy:
але це не засмутило його (буде наука) ;) :nose:
короче якщо добряче поплавати то можна щось знайти :)
I ще одне вже ми збирались то виплили аборIгени(вiчно голоднi) та поставили десь метрiв 50 сIтки i почали по камишу плавати веслами бити по водi :D :D
(заганяли) просто смiшно подивитись як вони мокрI на такому холодi плавали :D :D


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
16 червня 2011, 17:20
Повідомлень: 75
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 57
Подякувати: 71
Повідомлення
Додано: 10 листопада 2011, 01:30
написав лысый
а на рахунок що це заробіток для селян не згідний, тому, що більшість сіток які там є це "людей" приїзджих,а сільських сіток там процентів20

а на це в мене Iнший погляд 8-)
минулого року став випадково свiдком такоi розмови: Iване ти вже всьо-таде жено шесту провiраю!!!!!!!!!!!!!!!!!!
то скiльки там всього???? =-O =-O
а зимою то опше друга мова по першому льодi там можна висверлити до 30 сiток залишиних на зиму(Iто тiльки на малому) =-O =-O
минулого року я сам висварлив штук десять I це за один день (трошки бура вбив) :lol:
риби кIлограмiв 50 пропало в основному карася!!!!
от I кажи про заробiтки :pleasantry:
I ще чому у мIсцевих пiд час нересту лодки на водi стоять i завжди коли не прийдеш свiжоi луски купа???
може iм би заборонити тримати лодки на водi!!(пIд час нересту)
бо на скiльки я знаю надувнушок там практично нi в кого не маэ!!
За це повідомлення автора rubatcyga подякували: 2
рибацюга1 (10 листопада 2011, 16:30), spirittr (10 листопада 2011, 10:54)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 79 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron