Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 10 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 09:12
Вчора по нету дивився передачу, так там пройшла така інфа, що в цивілізованих країнах, типу Європ.союз за підводне полювання у внутрішніх прісних водоймах - взагалі тюрма, а в нас і в наших східних сусідів це, як не дивно, дозволено


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
16 лютого 2016, 15:40
Повідомлень: 65
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 09:30
Тут ключове слово - цивілізованих :WASSUP:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 10:21
написав Molar
написав fisheye
Я не думаю, що Ваша теорія буде дійсна на практиці, тому що коли приїде інспекція і зважить ваш улов взятий з садка, то Ви не відмажетесь словами, що Ви в кінці рибалки випустите все крім 3-кг, так не буває, треба контролювати улов протягом всієї рибалки, або просто все відпускати і не паритись)
Це так само, якби Ви зайшли в чужу квартиру, Вас взяла міліція і Ви старались пояснити, що просто гуляли і заблукали, закон є закон.

Як варіант....наловив не більше 3 кг....хочеться ще ловити....зловив і зразу ж відпустив....думаю самий нормальний варіант. Хоча на рахунок підводників однозначно ситуація складніша...там вже риба вся вбита....нема що відпускати.....та й так як сказав чоловік вище...настрілявши пару невиликих рибин...як втриматись щоб не вбити ще крупнячка....жаба ж нікуда не дівалась....або ще краще....ікряну мамку судака з гнізда зняти...так ще й на форум фото закидати і хизуватись цим....має бути стидно....але ж жаба, а може голод, може ще щось....хз.....як на мене це не припустимо.....


ООООО почалось, а вкого до чого жаба, ви що свічку над гніздом тримали, що так гарно все оприділено,Це охота!!! за такою мамкою я їжджу цілий рік по всій зах. Укр. щоб раз натрапити ( все згідно правил і норм) Так для мене трофей для вас може мелоч......, :ops: , але нах хамити. Пишуть собі люди на форумі та най пишуть є час,два місяці нересту в переді. =-O


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 10:35
написав Lucioperca
Тут ключове слово - цивілізованих :WASSUP:


І не у всіх тоже ключове, я поїздив і знаю. Наприклад в Італії на одній маленькій річці, де дуже дохера сома, комуна платила гроші за його вилов будь яким способом, а не це було всім .....пох, вони його не жруть і ловити нехочуть. На всіх озерах охота як і рибалка дозволяється в відведених місцях, і не в плані зберегти рибу а в плані безпеки оточуючих.
В європі всі охотяться в морі, бо прісна риба (крім форелі конечно) не преставляє для них жодного інтересу.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 20:47
ООООО почалось, а вкого до чого жаба, ви що свічку над гніздом тримали, що так гарно все оприділено,Це охота!!! за такою мамкою я їжджу цілий рік по всій зах. Укр. щоб раз натрапити ( все згідно правил і норм) Так для мене трофей для вас може мелоч......, :ops: , але нах хамити. Пишуть собі люди на форумі та най пишуть є час,два місяці нересту в переді. =-O[/quote]
Ахахахахах я про кось конкретно писав? чи імена згадував? якісь ссилки кидав на когось чи на чиїсь фото????? Писав в загальному.....але є гарна укр. приказка)))" На злодію шапка горить")))))))))


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 20:49
А ..і де саме я хамлю????? і кому?????мені аж цікаво стало.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 20:51
написав Shymaher
написав Lucioperca
Тут ключове слово - цивілізованих :WASSUP:


І не у всіх тоже ключове, я поїздив і знаю. Наприклад в Італії на одній маленькій річці, де дуже дохера сома, комуна платила гроші за його вилов будь яким способом, а не це було всім .....пох, вони його не жруть і ловити нехочуть. На всіх озерах охота як і рибалка дозволяється в відведених місцях, і не в плані зберегти рибу а в плані безпеки оточуючих.
В європі всі охотяться в морі, бо прісна риба (крім форелі конечно) не преставляє для них жодного інтересу.

Ок .....йдемо до Європи...го в море охотитись!!!!!!!!!!!!!!Нашо ті озера і ріки......було б супер.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 21:27
А є ще хтось хто фотки з ПО викидає на форум, Совпадения не думав!! ква!!!

Було б море, зрадістю!!!.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 22:33
я написав, хтось видалив ?


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 22:58
Нема щоб потішитись за рибака що вполював свій трофей,алеж ні треба облити брудом,обризкати ядовитою слиною ----СПРАВЖНІЙ українець!!! Тому так і живем .


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 01:45
За що радіти? За застрелену ікряну рибу? Яка реально могла дати не мале потомство з хорошим генофондом?????? ніколи таким фото не буду радіти.....це так само як порадіти дєдові з острогою що щуку глушить на нересті.....для нього то тоже трофей ....а потім плачуть що риби нема......
Слиною бризкаєте ви шановний...який я українець судути явно не вам, гляньте в зеркало і посудіть про себе ...а живемо так тому що нема ніяких морально - етичних норм, кругом захлань....і не треба мені ліпити що я когось брудом обливаю...я висловив свою особисту думку(не подобається, то не читайте мої дописи і не буде проблем) про іхтіандрів в цілому, яка сформувалась не від перегляду 1 фото......безліч відеоматеріалів і фото з "трофеями" свідчать що вибивають рибу не гірше від деяких браків.....звичайно ж не всі....можливо є і свідомі...але їх щось дуже мало.
Востаннє редагувалось Molar в 02 квітня 2016, 02:30, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 01:54
написав Shymaher
А є ще хтось хто фотки з ПО викидає на форум, Совпадения не думав!! ква!!!

Було б море, зрадістю!!!.

Ква? ололололо дивлячись на такі фото тільки жаль проявляється......аж ніяк не жаба....
якби це не була(знов повторюсь) ікряна мамка...взагалі було б якось побоку....
а якби була зловлена і випущена...показуючи приклад іншим що природу потрібно берегти то взагалі проявилося б почуття якоїсь поваги.....
Он наприклад недавно в парку 1 рибалка щуку 5-6 кг виловив в озерці....так він її привселюдно відпустив....показав приклад як хоч якимось чином зберегти ту рибу...не вталував на катлєти, а випустив. Ось йому і повага.
А море у нас є.....Одессу ще не забрали....Якщо вже мова зайшла про приклади як живе Європа....

На даній ноті закінчую полеміку бо стрілки залишаться при своїй думці...і далі будуть шукати трофєї......а я при своїй....
Комусь не подобається моя думка...не страшно :clapp: переживу ,в кожного своя...просто не читайте моїх дописів і буде вам щастя.....не ображав нікого....нічим не поливав і нічим не бризгав))))))))))))комусь щось показалось-його проблеми. Адьйос амігос) :snorkle: :shrk: :shrk:


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 09:18
При такому ставленні тепер від підводніків будуть фото виключно: про ліс,--гори--хмари на небі а може і про море)))))))))))))))))))))


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 10:15
Нє!!! Масштаби браконєрства на водоймах. Може до когось дойде шо ПО це ноль, навіть з правильними рибаками яких як на мене міліон!!! А талують всьо підряд, ще до його зрілості, про яке потомство можна говорити.

Можу підгадати наших "чемпіонів" на каналі які талували в Ниву під капот, під час нересту.. мамок судака!!!
тиждень день в день. Голод.. Жаба... чи ще шось я хз.


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 12:30
Послухайте, те що рибалок в сотні раз більше ніж підвох це не є щось погане.
Це свідомість людей, які розуміють що якщо всі куплять гарпун в один день стількиж буде підвох в івачеві як лодок 100 чоловік нирне і за день винесе з водойми дуже непристойну кількість мняса. І так кожного дня. А там байдуже вітер,дощ,апетит риби,знання повадок просто нирнув в кувшинку нажав на курок і вже шкварчить на пательні.
А може нам варто так і зробити всім? Бо вас є мало і вам забагато простору?
Вдумайтесь! В Збаражі є 400-500 людей з рибальськими квитками, тепер уявимо що то все підвохи...
Так от про що я-люди ще не втратили свідомість.
Хоча деякі і так хапужнічають без гарпуна.
І не треба тут розказувати скільки хто потратив, обїздив пів України за тим трофеєм. Виправдання немає такому вчинку навіть якщо це раз на рік.
А хизуватись трофейом який здобутий весною мені здається низьким поступком.
І не діло в ікрі, мальках та генофонду, а діло в прикладі та відношенні до себе.
За це повідомлення автора AMATOP подякували:
Molar (03 квітня 2016, 04:11)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 10 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron