Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]
Варіант делікатної підгрузки поплавка

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2010, 12:09
Одногу разу весною, проловивши значну ділянку річки у пошуках головля, сплавляючи наживку по течії, я ледь було не впав у відчай, мене вже почала переслідувати думка про тимчасову відсутність риби на даній ділянці річки. В той момент я ловив на живого хруща, якого я заздалегідь наловив, у мене не було жодних сумнівів стосовно обраної наживки. В ту пору року хрущ - улюблений, багатий білком "делікатес" для головля. Жилка також була незначного діаметру і не могла лякати обережну рибу.
Поміркувавши я вирішив врахувати певні поради бувалих рибаків головлятників і вирішив таки приділити п"ять хвилин на модернізацію своєї снасті і трішки по іншому підгрузив поплавок.

головля.JPG
Як видно на малюнку, замість одного грузила, відповідного до поплавка ваги, я поставив декілька грузил, щоб сума їхньої ваги відповідала плавучесті поплавка.
Грузила я монтував на відстані 15-30 см один від одного у порядку зменшення ваги, таким чином ближче до поплавка - найважчий, ближче до наживки - найлегший. Найлегший грузик відповідно і найменьший в діаметрі, що означає що він меньш помітний у воді, і завдяки цьому не так сильно насторожує обережну рибу в момент покльовки.
Саме після такої незначної модернізації підгрузки з грубої на більш делікатну у мене і почались покльовки цієї обережної риби - головля.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 2
BOB, Tarsik


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2010, 12:21
Подібні дії часто виручали і мене на рибалці, і не тільки при ловлі голавля.
Я основний груз зміщав вверх, а біля поводка залишав лише підпасок. Такі дії допомагають, особливо коли риба бере з льоту і це не конче повинен бути голавль, часто так ловлю плотву і краснопьорку.
Як би ви основний груз змістили вверх, а біля поводка лишили підпасок, то рибалка була би ще жвавішою. Я впевнений.
http://www.active.lviv.ua
За це повідомлення автора Serhij подякували:
Tarsik


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2010, 16:25
написав Serhij
Як би ви основний груз змістили вверх, а біля поводка лишили підпасок, то рибалка була би ще жвавішою. Я впевнений.

Те що я описав практично і є зміщенням основного грузила догори і кріплення підпаску, дякую що зауважив,Serhij. У цьому випадку що я описав основне грузило, для плавного переходу, ділиться на 2 меншого об"єму, суть в тому самому - мінімалізація остнастки що під водою.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2010, 20:33
Ану ребята поподробніше про підпасок і огрузку поплавка,будь :bravo: ласка.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2010, 20:53
написав Tarsik
Ану ребята поподробніше про підпасок і огрузку поплавка,будь :bravo: ласка.


Подивись тут - http://fishing.kiev.ua/firma/rsvit/4_07.pdf
Ст. 32

Зі свого невеличкого досвіду поплавочної ловлі - чим більше рознесений груз, тим важче закинути всю оснастку.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2010, 21:07
написав SFox
написав Tarsik
Ану ребята поподробніше про підпасок і огрузку поплавка,будь :bravo: ласка.


Подивись тут - http://fishing.kiev.ua/firma/rsvit/4_07.pdf
Ст. 32

Зі свого невеличкого досвіду поплавочної ловлі - чим більше рознесений груз, тим важче закинути всю оснастку.

Так суть "рознесення" грузу в певній подачі насадки, ясно шо чимось приходиться жертвувати, в даному випадку дальністю закиду і ростом ймовірності запутування оснастки.
На практиці смисл розносити груз в мене був, хіба, на каналі, при ловлі густьори на глибині 3-4м. От якраз на цій глибині густьора краще брала на повільно-тонучу приманку.
А взагалі якшо риба активна то не треба лишнім голову забивати...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 22 квітня 2010, 23:54
Особисто я використовую поплавки грузопідйомністю 2-3гр., На огрузку ставлю скользящий груз і перед поводком розміщую маленький груз (підпасок) 0,2гр., пробував ставити більше за важке, хіба що максимум 0,3гр., на великій глибині. Кілька досвідчених риболовів тож радили такий варіант. Менше зайвого, коли груз достає дна леска знаходиться у вільному стані і риба не відчуває тягаря. Це важливо для карася і ляща. Закидати тоже добре.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 23 квітня 2010, 10:06
Підпасок повинен знаходитись на певній відстані від основного грузу(1-10см) і чим ця відстань більша, тим вище лящ підніме від дна насадку не відчуваючи супротиву... Це особливо грає роль при покльовках на підйом.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron