Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 4 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2013, 10:53
Цього року про зариблення мови не йде, тим більше Івачів. Минулого року Тернопільським клубом підводників були зібрані кошти, куплена риба, оплочений штраф за несанціоноване зариблення, зариблено Івачівську водойму. Цього року планували запустити рибу в Тернопільський став, та щось не пішло і це не дивно, кожного року скидатися по 200грн не всім хочеться. Є люди які готові це зробити при умові що організатором зариблення виступить наш сайт, до якого я надіюсь підключаться магазини, слуби, спілки, і співчуваючі.

Поклейкою костюмів, із моїх знайомих а їх не мало, ніхто не займається. Це не важко зробити самому, клей звичайний для гуми (88), розчинник 647, ватні палички для вух, зубочистка, фен, голка, нитки і руці. Страшного не має нічого. У кого щось не вийде - пишіть, звоніть, поможу.


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2013, 13:59
Тарас привіт,зариблення Тернопільського ставу це добре,коли зберетесь я гроші теж дам(думаю багато
хто з форуму дасть)
є одне прохання до людей які полюють на озері в ночі(не пишіть що це заборонено-я знаю),просто минулого
року два рази я проходив на човні з бензиновим мотором і за мною винирював підводнік,буйка в ночі не видно :excl:

на рахунок ремонту костюма,мені потрібно перекроїти штани(матню) і сшити по новому.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2013, 18:25
Перекроїти штани не важко, два моменти. Перший ножниці максимально великі, ріжиться неопрен в один захід, тобто максимально розкриваэш ножиці втикаешся в резину, ріжиш одним махом, знову розкриваеш втикаешся і тд., другий момент це склеювати потрібно на столі або книжці, головне щоб два окремих куска лежали в одній площині. І як завжди дотримання клеевої технології - обезжирив, наніс клей, дав просохнути 15хв, прогрів феном, стиснув. Якщо боїшся різати зайди на східному біля бару Майдан з правої сторони е ремонт одягу, Майдан напроти рибного ресторану Ніка на бульварі зі сторони літака. І ще якщо щось невгадав, не біда неопрен тянеться. Штани не рука, все можна поправити.

За пораду по озері дякую, це скоріше за все був я, мало людей охотяться на озері. В основному декілька причин: мутняк, глибина, риби мало, потрібно постійно пахати,


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2013, 13:03
написав Patriot3163
Тарас привіт,зариблення Тернопільського ставу це добре,коли зберетесь я гроші теж дам(думаю багато
хто з форуму дасть)
є одне прохання до людей які полюють на озері в ночі(не пишіть що це заборонено-я знаю),просто минулого
року два рази я проходив на човні з бензиновим мотором і за мною винирював підводнік,буйка в ночі не видно :excl:

на рахунок ремонту костюма,мені потрібно перекроїти штани(матню) і сшити по новому.



підводне полювання в ночі ніхто незабороняв; головне дотримуватись норм вилову риби, залазиш **.**.201* о 23:45 і плваєш дві сутки полюєш до 7кг і непорушуєш норм вилову риби 3,5кг в сутки :D :snorkle:
А от хід маломірних моторних човні. без сигнальних(ходових) вогнів в темну пору доби дійсно заборонено :twisted: :twisted: :twisted:


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
09 квітня 2013, 18:17
Повідомлень: 10
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2013, 16:21
написав taras_shl
Цього року про зариблення мови не йде, тим більше Івачів.


Тут вже почали збирати гроші на зариблення Івачівської водойми:
http://www.podvoh.net/forum/okhota-v-te ... mitstart=0

В мене таке питання:
Чи можна буде в Івачеві займатись підводним полюванням (після нересту)? А то з якими рибаками не говорив, всі зразу чуть слюна з рота не летить кричать шо не можна, заборонено і так далі, ставляться як до браконьєра якогось.


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2013, 19:26
написав bysviat
написав taras_shl
Цього року про зариблення мови не йде, тим більше Івачів.


Тут вже почали збирати гроші на зариблення Івачівської водойми:
http://www.podvoh.net/forum/okhota-v-te ... mitstart=0

В мене таке питання:
Чи можна буде в Івачеві займатись підводним полюванням (після нересту)? А то з якими рибаками не говорив, всі зразу чуть слюна з рота не летить кричать шо не можна, заборонено і так далі, ставляться як до браконьєра якогось.

Не хочу регитись по ссилці
Я тоже +200грн,кому?


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
09 квітня 2013, 18:17
Повідомлень: 10
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2013, 20:36
написав Patriot3163
Не хочу регитись по ссилці
Я тоже +200грн,кому?


Поки що притримайте, думаю на наступний тиждень організуємо, тільки лід зійшов, нехай мальок підніметься.
Я Вам напишу, або передзвоню (напишіть мені номер у приватні повідомлення), також напишу детальну інформацію у цій темі. Мій тел. 067 350 2303.

На даний момент з Вашими вже є 1050 грн + троє людей долучаться.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
09 квітня 2013, 18:17
Повідомлень: 10
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2013, 20:43
Повідомлення з ссилки:

Привіт всім. Вітаю з настанням справжньої весни і початку нересту!
Є питання-пропозиція до всіх підвохів. Кругом по Україні наші друзі влаштовують чистки озер і рік ,а ще зариблення. На останньому хотів би зупинитись і дізнатись чи не хотів би хтось приєднатися до такої акції на Івачівській водоймі. Для цього пропоную скинутись по пару гривень і без всяких документацій купити зарибка карпа (пропоную в В.І.Шагіна - ХОРОШИЙ ЗАРИБОК).
Думаю він зразу і транспортом забезпечить і з ціною посунеться. Від себе скажу що можу виділити гривень 200, за остальних хто скільки зможе. Звичайно потім візьмемо якусь квитанцію про те скільки риби було куплено. Кожен зможе бути присутнім при зарибленні - зробімо собі свято.
Отже перших 200грн Є. Ваше слово панове.
Говорив з В.Шагіним. зарибок має різний. 30г-70гр по 30грн, 70-100гр по25грн. Каже тільки лід зійде зразу зможе відібрати малька. Також спілкувався з Р.І., будуть присутні, зроблять пару фото і проконтролюють процес. До речі дуже позитивно відгукнулися на таку акцію.
Поки все. Думаю наступного або через два тижні зможемо здійснити таку хорошу справу.
400грн =майже 16кг малька=120-150штук карпиків.

На даний момент зібрано 1050 грн + троє людей долучаться.
Долучайтесь до доброї справи.
Востаннє редагувалось bysviat в 18 квітня 2013, 23:24, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2013, 20:44
написав bysviat
В мене таке питання: Чи можна буде в Івачеві займатись підводним полюванням (після нересту)? А то з якими рибаками не говорив, всі зразу чуть слюна з рота не летить кричать шо не можна, заборонено і так далі, ставляться як до браконьєра якогось.
Як мені відомо, підводна охота в Івачеві дозволена. Те що рибаки говорять, хай говорять, дальше розмов не доходить. Водойма не приватна а загального користування, контроль за правилами рибної ловлі покладено на Рибінспекцію. Підводна охота прирівнюється до любительського рибальства. На практиці робиться так: нехай викликають міліцію, омон, беркут, альфу з києва, сбу, голову селищної ради, бабку Параню, інших зацікавлених осіб. Най фіксують на папірчику, мобілці, протоколі і подають на вас в суд. Головне коли навіть не летить піна з рота, бути спокійним як стіна, погоджуватись зі всім, говорити мало, коротко, без емоцій. Основний аргумент: я такий як і ви, я маю такі ж права як ви, це водойма загального користування. У 99,99% випадків через 5хв все закінчується. І ще раджу завжди із води виходити без риби, а фоткати "трофеї" в іншому місці.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2013, 20:48
bysviat пропоную створити нову тему: зариблення 2013 Івачів


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
09 квітня 2013, 18:17
Повідомлень: 10
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2013, 11:29
написав taras_shl
Як мені відомо, підводна охота в Івачеві дозволена. Те що рибаки говорять, хай говорять, дальше розмов не доходить. Водойма не приватна а загального користування, контроль за правилами рибної ловлі покладено на Рибінспекцію. Підводна охота прирівнюється до любительського рибальства.

Дякую за інформацію.
написав andrej
Дозволю собі відредагувати: "Завжди притимуйтесь норми вилову"

Все правильно: норма вилову 3 кг або 1 трофей! Закликаю всіх дотримуватись.
Особисто мені з однієї рибалки чи полювання більше однієї щуки чи пару карасиків не потрібно.
написав andrej
Безумовно готовий долучитись до акції зариблення.

Я напишу в темі коли будемо збиратись.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2013, 12:27
написав andrej
Тарас , добре зваж , що ти пишеш.
Я добре зважив і жити стараюся зваженно не порушуючи екологію навколо себе. Але! З власного досвіду зробив висновок, незалежно з яким уловом виходить підводник, на нього реакція одна, гад вибиває маточне поголіввя - тому в Івачеві риби нема. Так думаеш ти і більшість рибаків. І нікого не хвилює що підводник дотримуеться правил ловлі, для якого рибалка як відпочинок. Ти мене розумієш для тебе рибалка давно хоббі, відпочинок. Жабу Андрію ніхто не відміняв. Тому так написав, маючи наувазі не норми вилову а зменьшення негативної думки, щоб слюнь поменьшало як писав наш колега.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2013, 13:26
Мене особисто дуже дивуэ негативне ставлення багатьох рибалок до пiдвох.Хiбаж в них проблема?Факторiв впливаючих на суттэве зменшення рибних запасiв дуже багато(браконьэри,екологiя,люди,держава,грошi i т.д i т.п).Нам,рибакам варто почати з себе.Чи всi ми i як часто вiдпускаэм рибу??А крупну ?Впевнен в тому,що як серед рибакiв ,так i серед пiдвох,люди зустрiчаються рiзнi.
За це повідомлення автора pikehunte100 подякували:
taras_shl (19 квітня 2013, 22:05)


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2013, 22:50
Так ми їх бачим:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2013, 23:58
Тарас!Красота!Дайте,якщо є можливйсть ,фото,видео під водою.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 4 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron