Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
Правила для розділу БАРАХОЛКА - рекомендую для ознайомлення!

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 23 січня 2013, 11:53
УВАГА!
Перш ніж писати модераторам в приват листа із запитанням: "чому мені винесли попередження?" або "чому витерли моє повідомлення в розділі «БАРАХОЛКА» ?" - Будь ласка, уважно ознайомтесь з даними правилами. Впевнений, що тут Ви найдете причину!

ПРАВИЛА - ОДНІ ДЛЯ ВСІХ, ДОТРИМУВАННЯ ЇХ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

Розділ форуму «Барахолка» призначений для розміщення приватних оголошень про купівлю, продаж чи обмін особистих товарів риболовної тематики з метою часткової або повної компенсації затрат на їх придбання.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!
1. Створювати повідомлення про купівлю, продаж чи обмін товарів, які не мають нічого спільного із риболовною тематикою (телефони, ноутбуки і.т.д).
2. Піднімати свою тему частіше, ніж 1 раз на тиждень. При піднятті теми раніше ніж раз на 7 днів, ціна повинна бути знижена не менш ніж на 10%. При наявності в темі декількох товарів і підняття теми частіше 1 разу на 7 днів - зниження ціни на 10% або більше % повинно зачіпати ВСІ товари теми.

* Повідомляти про продаж одного або кількох товарів у своїй темі Ви можете в будь-який час. Це не буде вважатися підняттям теми, а буде вважатися інформуванням громадськості про проданий товар. При цьому - знижувати ціну на решту товару, що знаходиться в даній темі про продаж - не потрібно! (так як цей пост не являється "підйомом" теми)

3. Пропонувати свій товар у чужій темі. Для цього створіть свою тему.
4. Створювати дублі тим з одним і тим же товаром.
5. Обговорювати ціну товару в темі (для обговорення ціни є контакти автора теми або ж скористайтеся ПП - «приватними повідомленнями»).
6. Флудити в темі. (такі повідомлення будуть видалятися без пояснень).

У випадку, якщо тему про купівлю, продаж чи обмін створює учасник форуму на прохання знайомого, обов'язкове зазначення в тексті оголошення реквізитів людини, що купує, продає чи обмінює. Обов’язковими реквізитами є: ім’я, № телефону, місто, в якому знаходиться продавець та товар.

УВАГА!
Без узгодження з Адміністрацією в «барахолці» і на форумі в цілому заборонені:
- Комерційні оголошення про продаж, чи послуги, які мають на меті отримання матеріальної вигоди;
- Масова і потокова торгівля;
- Робота під замовлення, що прирівнюється до попереднього пункту.

Магазинам та їх представникам на форумі відведено спеціальний підрозділ "Магазини по продажу снастей і спорядження".

Під комерційними оголошеннями розуміються оголошення про продаж товарів або послуг, які потенційно мають на меті отримання матеріальної вигоди незалежно від її величини.

Правила оформлення тем в розділі "барахолка"
1. У назві теми вказується назва того, що Ви продаєте або купуєте. Тема повинна починатися з слів: Куплю\Продам\Обміняю. Далі після цих слів має йти назва товару.
2. У самій темі повинні бути максимально можливо описані характеристики товару, в тому числі, стан (новий, не новий) і причина продажу. (Виняток для тем про покупку)
3. Обов'язково зазначається ціна і кількість товару (виняток для тем про покупку)
4. ОБОВ'ЯЗКОВО оригінальне фото товару (не важливо, лот новий чи БУ), що продається, щоб була змога оцінити стан товару (а не фото з інтернету). (Виняток для тем про купівлю). Фотографії повинні бути вставлені безпосередньо в повідомлення. Обмежуйте розмір доданих зображень до 1000x1000 точок і до 200 Кбайт.
5. Спосіб зв'язку (Ім’я для звертання, № мобільного).
6. Коли тема вже не актуальна - топікстартер повинен попросити «Закрити тему». Це зроблять модератори форума.

Якщо Вас особисто щось бентежить або ви виявили порушення - напишіть адміністратору або модератору. Він завжди зможе вжити заходів і покарати винних. Не треба писати про порушення прямо в темі.

Модератори користуються власними (проте, досить логічними) критеріями для визначення порушень. У разі появи повідомлень або тем, які потрапляють під вищеописані критерії, дані повідомлення або теми видаляються, а автори повідомлень караються або блокуються відповідно до ступеня порушення на розсуд Адміністрації.

P.S. Звертаю Вашу увагу на те, що модератори форуму - працюють і не варто сподіватися на їх "дрімоту". Наслідки можуть бути самі різні ...
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 19
_Slav_ (23 січня 2013, 12:07), Ангел (04 серпня 2013, 13:01), Сірий (23 січня 2013, 12:36), Dmitry (23 січня 2013, 15:21), igora (23 січня 2013, 12:22), parawyt (27 січня 2013, 09:57), русалка (23 січня 2013, 14:10), Rivs2010 (14 лютого 2014, 18:41), yge0607 (23 січня 2013, 18:20), Паша55555 (17 вересня 2013, 20:40) і ще 9

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron