Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]
Рибальські посиденьки - 2010

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 05 червня 2010, 22:09
Від імені, та за дорученням викладаю інформацію.

Шановні рибалки-любителі !!!
10 липня 2010 Ротарі клуб м.Тернополя запрошує Вас на розважально-спортивні змагання "Рибальські посиденьки - 2010". Збір бажаючих - у парку ім.Т.Шевченка біля містка на острів о 8-00 год. Зона змагань - набережна від містка до пивзаводу. Снасті - 1 поплавцева вудка, або 1 донка, або фідер. Оснастка - з одним гачком.
Учасників чекають призи від партнерів клубу , конкурс рибальських бувальщин і смачна юшка. Змагання відбудуться за будь-якої погоди !!!
За це повідомлення автора Володимир подякували: 3
Ben, Bohdan, plumber


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 08 червня 2010, 22:28
Вже починаю тренування :)
Кілька питань скільки метрів набережної буде виділено на рибака?
Чи буде якимось чином зона за спиною спортсмена відмежована від пішогодів? Наскільки я розумію, змагання будуть проводитись в один етап, тобто виграв той хто зловив більше риби?
Яка тривалість змагань?
Чи буде включено Островок "сидоренка" до зони змагань?
Дякую :)
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
За це повідомлення автора Ben подякували:
Bohdan


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 08 червня 2010, 22:56
написав Ben
Вже починаю тренування :)
Кілька питань скільки метрів набережної буде виділено на рибака?
Чи буде якимось чином зона за спиною спортсмена відмежована від пішогодів? Наскільки я розумію, змагання будуть проводитись в один етап, тобто виграв той хто зловив більше риби?
Яка тривалість змагань?
Чи буде включено Островок "сидоренка" до зони змагань?
Дякую :)


Островок - не включено. Зони умовні - це не спортивні змагання. Переможці - по сумі вилову. Будуть додаткові номінації. Тривалість повідомлять у процесі реєстрації.


Активний дописувач
З нами з:
09 червня 2010, 21:04
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 09 червня 2010, 21:13
Добрий вечір! Я - представник Ротарі клубу, один з відповідальних за змагання. Запрошую всіх взяти участь у 6-му фестивалі "Рибальські посиденьки" і буду радий відповісти на всі запитання.
А поки що: Реєстрація - до 8.00, тривалість змагань - з 8.00 до 12.00. Зважування, нагородження переможців і номінантів, конкурси,юшка - після 12.00
Зона на 1 чоловіка - половина відстані між 2-ма електричними ліхтарями в огорожі набережної. Дистанція розмітки буде залежати від кількості учасників.
Змагання відбудуться, як завжди, за будь-якої погоди.
:ribak:
За це повідомлення автора Bohdan подякували:
Ben


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 09 червня 2010, 21:43
А якого числа проводились минулорічні змагання? І з якою вагою їх виграли? Бо 10-го липня напевне риба буде трудова...
Для участі в змаганнях потрібні якісь внески?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
Повідомлення
Додано: 09 червня 2010, 21:49
написав Ben
А якого числа проводились минулорічні змагання? І з якою вагою їх виграли? Бо 10-го липня напевне риба буде трудова...
Для участі в змаганнях потрібні якісь внески?

10-го чи 11-го, точно не памятаю


Активний дописувач
З нами з:
09 червня 2010, 21:04
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 10 червня 2010, 21:55
Внески не потрібні.
Минулорічний переможець піймав 2кг730г риби.
Минулого року змагання відбувались 11 липня.
За це повідомлення автора Bohdan подякували:
Ben


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 11 червня 2010, 15:25
написав Bohdan
Внески не потрібні.
Минулорічний переможець піймав 2кг730г риби.
Минулого року змагання відбувались 11 липня.


2,7кг риби, 11 липня, в нас на озері за 4 години - це сильно...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 11 червня 2010, 15:47
Ще декілька запитань:
1 Який регламент змагань? Чи буде дано час на підготовку сектора, промір глибини, заміс прикормки і т.п.? Скільки часу буде між жеребкуванням і початком змагань?
2 Початок змагань буде зазначений сигналом?
3 В якій годині починається і закінчується жеребкування?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 11 червня 2010, 19:54
"Ротарі клуб м.Тернополя запрошує Вас на розважально-спортивні змагання" А ти тут умнічаєш , як перед кубком світу :) Буде все простіше і приємніше - розслабся ;)
За це повідомлення автора Володимир подякували:
Tarsik


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 11 червня 2010, 22:23
написав Володимир
"Ротарі клуб м.Тернополя запрошує Вас на розважально-спортивні змагання" А ти тут умнічаєш , як перед кубком світу :) Буде все простіше і приємніше - розслабся ;)

Гірше, коли навпаки. Недавно нас запросили на змагання, мова йшла про особисто-командні змагання по поплавку. Чесно скажу, команда зібралася досить серйозна, готова рвати. Приїхали, шок......організація ніяка, при жеребйовці всі сектора відкриті, умови ловлі різні...тобто хтось ловить на озері, хтось на каналі.... Нам достався канал, бо всьо відкрите і всьо краще вже розібрали. Часу на підготовку недали взагалі, народ вже ловить а ми прикормку мішаємо..... Короче цирк.
Але ми прорвалися, найшли ключик і ловили. Коли до кінця змагань було ше 15 хв, то прийшов суддя і сказв що всьо кінець. Ми були просто в шоці. Ну фігня, пішли важити особисті і виявляється, що для учасників команд немає особистого заліку. Це вже був просто пік наглості.
Зважили командну рибу, вийшло 3600. Думаєм всьо порвали всіх. Врезультаті з нас зробили повних дураків. Друге місця займає команда з міста де проводилися змагання з відривом в 40 грам. А в першого місця появляється звідкись карпік (як в супермаркеті) на 1200.... Крім того всього було дуже довго, бо приймало участь 165 чоловік. Чекали дві години до зважування і ще годину до оголошення підсумків. Вообщем стали ми треті при таких розкладах.
Вот і думай тепер. Всьо Ben правильно питає. Обовязково треба бачити правила і реламент за пару днів перед ззмаганнями. Це я розказав гіркий досвід. Думайте самі.
http://www.active.lviv.ua
За це повідомлення автора Serhij подякували: 5
Babai, Ben, Tarsik, Паша, Віталік


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 12 червня 2010, 10:44
написав Володимир
"Ротарі клуб м.Тернополя запрошує Вас на розважально-спортивні змагання" А ти тут умнічаєш , як перед кубком світу :) Буде все простіше і приємніше - розслабся ;)

Так я того і питаю, бо це розважально-спортивні змагання, якби це були спортивні змагання, то я б нічого і не питав, прочитав би регламент, який є викладений в неті для таких змагань і всьо.
Ті питання які я задаю для мене є принциповими... Так як я нехочу замішувати прикормку, розкладати вудочки, встановлювати садок і т.п. під час того, як інші вже будуть ловити. Наступне питання - це жеребкування, як воно буде проводитись? Бо місця ловлі там зовсім не рівноцінні по рибі. Коли буде початок і закінчення жеребкування? Бо якшо час на підготовку сектора не буде даватись, то хотілося б встигнути між жеребкуванням і початком змагань підготовити сектор.
Може я чогось не розумію, але, помоєму, суть змагань виявити переможців, тобто природньо, що кожен учасник хоче виграти змагання... Так от, відповіді на мої запитання мені допоможуть спланувати свої дії.
З повагою.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
За це повідомлення автора Ben подякували:
Tarsik


Активний дописувач
З нами з:
09 червня 2010, 21:04
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 14 червня 2010, 22:44
написав Ben
Ще декілька запитань:
1 Який регламент змагань? Чи буде дано час на підготовку сектора, промір глибини, заміс прикормки і т.п.? Скільки часу буде між жеребкуванням і початком змагань?
2 Початок змагань буде зазначений сигналом?
3 В якій годині починається і закінчується жеребкування?


Жеребкування проводиться з 8.00 до 8.15
Місця займаються з 8.15 до 8.30
Початок і закінчення - за звуковим сигналом.

Змагання тільки індивідуальні. Переможець визначається за загальною вагою виловленої риби. Учасник може бути оштрафований за серйозні порушення в секторі лову, а саме: ловля не в своєжму секторі або дії, що заважають ловити іншим. Вирішується колегією суддів. За кожне порушення знімається 20 г з загальної ваги.
Час ловлі з 8.30 до 12.00.
Кожна конфліктна ситуація розглядається суддями.
За це повідомлення автора Bohdan подякували:
Ben


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 10 липня 2010, 23:12
А тепер признавайтесь хто був, як пройшов захід і які результати?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 11 липня 2010, 15:17
написав володя
А тепер признавайтесь хто був, як пройшов захід і які результати?

Я був, яке місце заняв ще не знаю, але не призове. Виграв приз в номінації за найменшу рибу :) Можливо РС5 вивісить хоч першу десятку...
В організації були суттєві недоліки, але впевнений що організатори намагались все зробити якнайкраще. Також вдячний спонсорам, за те що підтримують подібні заходи. І також вдячність суддям які робили все від себе залежне.
По своїй ловлі, скажу, що помилився із вибором тактики, так як перший раз приймав участь у "рибацьких поседеньках". Розраховував на одне, а получилось трохи інше, на цьому втратив близько пів години часу(а це 30-100г риби, тобто міг "влізти" в призи), ну і не можливо було використати напрацьовану тактику. Свої помилки продовжую аналізувати і на наступний раз постараюсь недопустити :)
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron